Аналитика (8)

Магазини та СТО виявилися не готовими до збільшення в Україні автомобілів американської збірки та USA-брендів. За результатами минулого року США увійшло в ТОП-3 країн, звідки в Україну завозяться імпортні автомобілі. Зараз автосервіси потребують не лише запчастин для американських авто, а й технічних інструкцій з ремонту. Ми проаналізували скільки в нашій країні авто американських брендів, якого вони віку, їх географію поширення в Україні та з'ясували, як багато TESLA їздить по вітчизняних автошляхах. 
Подробнее ...
  • 28.05.2021
Німецькі автомобілі завжди мали великий попит в Україні - вони надійні, рідко ламаються. До того ж багато автосервісів знає як їх ремонтувати. Експерти порахували скільки таких машин в різних регіонах країни, яких марок найбільше, якого віку цей транспорт.
Подробнее ...
  • 16.04.2021
За даними Укравтопром в Україну у 2020-му році імпортовано 438,9 тис. автомобілів. З них лише кожен п'ятий був новим. Динаміка вітчизняного авторинку, яким маркам українці надають перевагу та якого віку цей транспорт читайте в матеріалі.
Подробнее ...
  • 01.04.2021
У грудні на українському автомобільному ринку був встановлений рекорд продажів за останні 6 років - дилери продали понад 9,7 тис. нових машин. Останній раз такі показники були в лютому 2014 року. Це випливає зі звіту інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting.
Подробнее ...
  • 15.02.2021
Ви знали, що у 2020 році в США продажі запчастин на вторинному ринку виросли в порівнянні з 2019-м на 10%? І це попри те, яка кількість бізнесів постраждали через епідемію коронавірусу, а продажі автомобілів взагалі серйозно впали. І на всіх світових ринках спостерігається подібна ситуація.
Подробнее ...
  • 18.12.2020
Сфера онлайн-торгівлі сьогодні росте небувалими темпами, незалежно від галузі. І продаж запчастин не виняток. Що продавати в інтернет-магазині, як залучати клієнтів, що купують автовласники - розбираємося на базі даних аналітичного звіту консалтингової компанії Roland Berger "Продаж автомобільних запчастин через інтернет: розвиток нового каналу".
Подробнее ...
  • 01.12.2020
Україна, як і цілий світ, досить активно підтримує тренд електромобільності. Щобільше, на пострадянському просторі Україна взагалі лідер з кількості електрокарів та гібридів. Сприяють цьому і підтримка на державному рівні - відсутність більшості податків, програма розвитку сфери будівництва та обслуговування електромобілів, численні пільги та інше. Статистика підтверджує - продажі електрокарів постійно зростають. Що це означає для СТО? Чи варто вже запускати рекламу як “СТО для електромобілів”?
Подробнее ...
  • 16.10.2020
Для того, щоб зрозуміти яких машин чекати на універсальних автосервісах, потрібно розуміти які автомобілі були продані у 2017 році - саме вони після трьох років будуть йти від фірмових СТО на вільний ринок.
Подробнее ...
  • 21.07.2020

Вход

Запомнить меня