Аналитика (14)

Торік в Україні зареєстровано на 18,9% легкових електромобілів більше ніж у 2020 р. При цьому частка нових - зросла до 14,2%. У 2020 р. приріст моделей з конвеєра склав 8,9%. Україна впевнено тримається в ТОП-3 світового рейтингу країн, що розвиваються, де фіксується найвищий попит на електромобілі (згідно зі звітом Climatescope агентства Bloomberg NEF). Як змінилися вподобання українців у 2021 році, які бренди та моделі переважають на ринку, приріст електромобілів в абсолютних цифрах далі в публікації. 
Подробнее ...
  • 11.01.2022
  Статистичні дані за три перших квартали 2021 р. засвідчили,  що ринок вживаних автомобілів в Україні у 4,7 раза перевищив ринок нових. Які марки автомобілів є лідерами продажів, як змінилася загальна картина ринку у порівнянні з минулим роком та головні тренди 2021 року, далі в матеріалі.
Подробнее ...
  • 11.11.2021
Цього року українці придбали вже у шість разів більше електромобілі з Китаю, ніж за цілий 2020-й рік. Чи готовий ринок до таких змін в уподобаннях автовласників країни? Відповідь на це та інші питання по китайських електромобілях даватимуть експерти під час конференції "eMobility: made in China - новий вектор росту українського ринку електромобільності". 
Подробнее ...
  • 13.10.2021
Вторинний авторинок в Україні б'є всі рекорди протягом 2021 року. Окрім тих автомобілів, що переходять з рук у руки всередині країни, цього року ми отримали величезний додатковий актив машин з пробігом. Який саме — далі у нашому огляді.
Подробнее ...
  • 15.09.2021
Якщо кілька років тому найбільш популярним було доставлення вживаних автомобілів з ринку США, то зараз подібна тенденція укріплюється щодо азійських машин. Цьому існує просте обґрунтування — корейські автомобілі дещо дешевші, до того ж експлуатаційні витрати значно менші. Які корейці їздять по українських автошляхах, чому українці купують авто в Кореї, чи готові СТО їх обслуговувати далі в матеріалі. 
Подробнее ...
  • 04.08.2021
Світова автомобільна промисловість переживає найсуттєвіші зміни за останніх сто років. Зменшення відсотку шкідливих викидів, електрифікація, перехід на екологічно чисте паливо, загальне зменшення долі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Це ставить перед виробниками низку викликів. Саме їм буде присвячена експозиція виставки IAA Motor Show, яка відбудеться з 7 по 12 вересня у Мюнхені, Німеччина. 
Подробнее ...
  • 26.07.2021
Магазини та СТО виявилися не готовими до збільшення в Україні автомобілів американської збірки та USA-брендів. За результатами минулого року США увійшло в ТОП-3 країн, звідки в Україну завозяться імпортні автомобілі. Зараз автосервіси потребують не лише запчастин для американських авто, а й технічних інструкцій з ремонту. Ми проаналізували скільки в нашій країні авто американських брендів, якого вони віку, їх географію поширення в Україні та з'ясували, як багато TESLA їздить по вітчизняних автошляхах. 
Подробнее ...
  • 28.05.2021
Німецькі автомобілі завжди мали великий попит в Україні - вони надійні, рідко ламаються. До того ж багато автосервісів знає як їх ремонтувати. Експерти порахували скільки таких машин в різних регіонах країни, яких марок найбільше, якого віку цей транспорт.
Подробнее ...
  • 16.04.2021
За даними Укравтопром в Україну у 2020-му році імпортовано 438,9 тис. автомобілів. З них лише кожен п'ятий був новим. Динаміка вітчизняного авторинку, яким маркам українці надають перевагу та якого віку цей транспорт читайте в матеріалі.
Подробнее ...
  • 01.04.2021
У грудні на українському автомобільному ринку був встановлений рекорд продажів за останні 6 років - дилери продали понад 9,7 тис. нових машин. Останній раз такі показники були в лютому 2014 року. Це випливає зі звіту інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting.
Подробнее ...
  • 15.02.2021

Вход

Запомнить меня