Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2156
Процес заміни шини – відносно нескладна робота, ви можете навчити людину стати компетентним шиномонтажником лише за один день. А от для того, щоб придбати правильне обладнання для роботи, потрібно більше часу. Ось деякі речі, які слід враховувати.
Подробнее ...
  • 28.01.2022
Компанія Delphi Technologies Aftermarket, яка віднедавна належить BorgWarner Inc, розширила асортимент мультифункціональним обладнанням. Діагностичний сканер BlueTech VCI значно підвищить якість роботи автомайстерні та скоротить час обслуговування авто. Дізнайтеся як працює цей мультифункціональний пристрій.
Подробнее ...
  • 04.01.2022
Кількість реєстрації нових авто з двигуном внутрішнього згоряння за останні два роки скоротилося на 30% - такого висновку дійшла європейська аналітична компанія Jato. Ринок нових електромобілів за той же період збільшився приблизно на 60%. Прогрес дійшов і до України, але це здебільшого електрокари, які вже були у вжитку.  Що потрібно незалежним СТО, щоб надавати якісний сервіс для електрокарів  далі у матеріалі.
Подробнее ...
  • 28.06.2021
Передчасне закоксовування двигуна — це одна з найпопулярніших проблем нових автомобілів. Французький виробник мастильних матеріалів Motul винайшов спосіб розв'язати проблеми, розробивши Motul Inject System «3in1».
Подробнее ...
  • 15.01.2021
Пока выпуск поддельных запчастей будет оставать выгодным, мошенников не испугать криминальной ответственностью или штрафами. Причем, по информации общества защиты прав потребителей «Народный контроль», рост контрафактна растет, в основном за счет рынка спецтехники и запасных частей. 
Подробнее ...
  • 07.06.2019
Рассматриваем необходимые инструменты и оборудование для шиномонтажа, которые позволят создать и наладить процесс предоставления услуг. Также не обойдем стороной популярных производителей оборудования для смены покрышек автомобиля.
Подробнее ...
  • 29.03.2017
Занимающиеся длительное время бизнесом в сфере услуг автосервиса предприниматели хорошо знают, какие гидравлические подъемники лучше всего подходят для легковых авто. Любое СТО априори не может существовать без автомобильных подъемников, т.е. предназначенного для текущего ремонта и технического обслуживания (ТО) автомобилей оборудования.
Подробнее ...
  • 27.03.2017

Вход

Запомнить меня