Renault Duster в Україні посідає перші місця за популярністю серед кросоверів. Автомобіль має незмінний попит як на первинному, так і на вторинному ринках. Невисока ціна, недорогі та доступні запчастини, надійність — ось ключі успіху Рено Дастер в Україні.
Подробнее ...
  • 22.07.2021
Выбор шин – это, как кажется на первый взгляд, элементарная задача. Достаточно знать типоразмер и модель автомобиля, чтобы в каталоге найти нужный продукт. На практике все гораздо сложнее. Чтобы приобрести действительно надежные шины по выгодной цене, нужно учесть целый ряд нюансов. На что обращать внимание, чтобы гарантированно купить надежные качественные покрышки, – в нашей статье.
Подробнее ...
  • 21.07.2021
Міжнародні експерти у сфері автосервісу з Німеччини, Китаю, РФ та Сполучених Штатів  обговорили глобальні виклики післяпродажного обслуговування та ремонту автомобілів  й розповіли як незалежні автосервіси дають їм раду. Ви дізнаєтеся які спеціалісти нині в дефіциті, про навчання персоналу та рівень заробітної плати механіків у різних країнах, результати маркетингу.
Подробнее ...
  • 20.07.2021
Двигуни Формули-1 вже декілька років поспіль використовують електричний привід турбокомпресора. Це надає змогу уникнути турбоями, оскільки електродвигун розкручує вал компресора значно швидше, аніж вихлопні гази.
Подробнее ...
  • 15.07.2021
На тлі різкого зниження попиту на нові автомобілі магазини запчастин в Сполучених Штатах перезавантажені замовленнями. Так склалось завдяки тому, що рекордна кількість покупців автомобілів в салонах вирішили відкласти покупку та ще якийсь час користуватись старою машиною.
Подробнее ...
  • 15.07.2021
Українська компанія AGV Lab спільно з TecAlliance GmbH розробили інноваційну CRM-систему, яка автоматизує не лише управління автосервісом, а й підбір запчастин в процесі оформлення замовлення. Простий інтерфейс буде зрозумілий як керівнику СТО, так й менеджеру-консультанту. Цей ІТ-інструмент збільшує швидкість й точність обслуговування клієнтів, дозволяє планувати завантаженість майстрів та гарантує прозорість робіт. Головне – з платформою навіть студент протягом 3 хвилин якісно оформить наряд-замовлення.
Подробнее ...
  • 14.07.2021
Скутер та мопед, які нещодавно були елементом самореалізації підлітків, в сучасному мегаполісі стали засобом не тільки пересування, але і заробітку. За статистикою 88% доставок в містах виконується як раз на скутерах різних виробників. Цей транспорт не боїться заторів й в рази дешевший, ніж авто. Які марки мотопедів та скутерів найпопулярніші в Україні й з яким технічними несправностями доводиться мати справу їхнім власникам, далі в матеріалі. 
Подробнее ...
  • 13.07.2021
Презентована торік компанією GSP Automotive Group група приводних валів преміум якості під маркою OE Line, була дуже позитивно схвалена українським ринком. І перші замовлення - це об’єктивно підтверджують.
Подробнее ...
  • 01.07.2021

Вход

Запомнить меня