Не дивлячись на те, що вся продукція компанії GSP представлена в глобальному каталозі TecDoc, виробник для зручності клієнтів, створив й інші можливості підбору запчастин. Також система інтелектуальних артикульних номерів значно полегшує цю задачу. Про особливості маркування запчастин від провідного виробника деталей та автокомпонентів для світового вторинного ринку автомобілів далі в матеріалі.  
Подробнее ...
  • 13.10.2021
Цього року українці придбали вже у шість разів більше електромобілі з Китаю, ніж за цілий 2020-й рік. Чи готовий ринок до таких змін в уподобаннях автовласників країни? Відповідь на це та інші питання по китайських електромобілях даватимуть експерти під час конференції "eMobility: made in China - новий вектор росту українського ринку електромобільності". 
Подробнее ...
  • 13.10.2021
Компанія з виробництва автоматичних трансмісій AISIN цього року не лише розширила асортимент запчастин, а й запропонувала ринку нову сервісну послугу.  Aisin Europe спільно з Stellantis створили нову платформу, яка допоможе швидко та якісно ремонтувати чи змінювати АКПП виробника. Процес, розроблений компаніями, дозволяє заощадити до 80% енергії та матеріалів у порівнянні зі стандартною заміною.
Подробнее ...
  • 11.10.2021
Основною проблемою, що стримує масове виробництво та поширення електромобілів, є акумулятори. Найрозповсюдженіші нині літій-іонні батареї шкідливі для навколишнього середовища. Хоча на цей час вважається, що екологічна шкода за весь життєвий цикл електромобіля менша, ніж від автомобіля з ДВС. Міжнародний експерт у сфері маркетингових досліджень автомобільної галузі Олександр Груздев розповів, як виробники вже найближчим часом планують розв'язувати цю проблему.
Подробнее ...
  • 08.10.2021
  Привідний механізм супортів із системою Electric Рarking Brake, розроблений компанією TRW та представлений ринку в 2001 році – став проривним рішенням для автовиробників. Система EPB електрифікувала стоянкове гальмо та збільшила вільний простір поруч водія. Читайте про переваги автомобілів, які були обладнані цією системою, особливості обслуговування супортів та загляньте всередину конструкції під час відео-екскурсії.  
Подробнее ...
  • 07.10.2021
Провідний виробник автомобільних шин Michelin понад 16 років працює над створенням безповітряних шин. На переконання виробника  вони можуть прослужити довше і мати значні екологічні переваги. Фінальну  редакцію винаходу продемонстровано на виставці Automechanika Frankfurt 2021.
Подробнее ...
  • 24.09.2021
У 2021 році канадський сектор американського післяпродажного обслуговування автомобілів через пандемію коронавірусу обвалився на 28%, з $9,2 млрд до $6,6 млрд. Попри це, на відміну від дилерських центрів, прибутки незалежних автосервісів збільшуються.
Подробнее ...
  • 21.09.2021
Андреас Гюнтер, керівний директор Bosch Service під час дискусійної панелі на Automechanika 2021 відзначив, що  автомайстерні без цифровізації робочих процесів вже через невеликий проміжок часу стануть не конкурентними. Однак він говорить, що багато станцій на даному етапі не готові впроваджувати онлайн запис клієнтів, автоматизувати графік майстрів чи підбір запчастин. Здебільшого СТО не знають, у який спосіб радикально змінювати формат роботи колективу. Як зменшити супротив новому ми спитали поради у експерта управління персоналом.
Подробнее ...
  • 21.09.2021
Данський постачальник запчастин Nissens Automotive на виставці Automechanika 2021 у Франкфурті продемонстрував клієнтам та партнерам кілька ексклюзивних категорій продуктів та суттєві оновлення в різних типах та сегментах автомобілів. 
Подробнее ...
  • 15.09.2021
Завершився один з ключових етапів розробки української CRM- системи MOE-STO. До програмного забезпечення інтегровано всі базові функції, необхідні для роботи невеликих та середніх незалежних автомайстерень. Зараз розробники надають можливість безкоштовно користуватися CRM MOE-STO, аби користувачі відчули всі її переваги та сильні сторони.
Подробнее ...
  • 14.09.2021

Вход

Запомнить меня