Delphi Technologies, що входить до сімейства BorgWarner, запускає нову платформу електронного навчання – Delphi Technologies Academy. Мета - дати фахівцям автомобільної промисловості інструмент покращення своїх навичок та доступ до інформації про останні технологічні розробки автовиробника. Платформа значно розширює існуючий перелік тренінгів компанії та дозволяє передавати знання від OEM-постачальника на вторинний ринок.
Подробнее ...
  • 21.01.2022
Глобальний виробник запчастин GSP розширив лінійку для легкого комерційного транспорту (LCV). Для цієї автомобільної групи компанія тепер пропонує карданні вали преміум-класу та комплектуючі запчастини до них. Також експерти GSP розповіли про підбір запчастин до найбільш популярних моделей авто комерційного призначення в Україні.
Подробнее ...
  • 20.01.2022
Усвідомлюючи глобальні зміни в автопромі й перехід від традиційних ДВЗ до гібридних та електричних силових агрегатів, Dayco оголосила про випуск понад 3300 компонентів рульового керування та підвіски. Всі деталі за якістю еквівалентні оригінальному обладнанню (OE), а асортимент включає ШРКШ, наконечники рульових тяг та рульові тяги, а також важелі підвіски, кульові опори, тяги та втулки стабілізатора.
Подробнее ...
  • 14.01.2022
Компанія Delphi Technologies Aftermarket, яка віднедавна належить BorgWarner Inc, розширила асортимент мультифункціональним обладнанням. Діагностичний сканер BlueTech VCI значно підвищить якість роботи автомайстерні та скоротить час обслуговування авто. Дізнайтеся як працює цей мультифункціональний пристрій.
Подробнее ...
  • 04.01.2022
Bosch нарощує темпи освоєння виробництва паливних елементів. Компанія бере участь у розробці паливних елементів протягом багатьох років. Початкові плани вже включали інтеграцію відповідних ноу-хау в майбутній ринок післяпродажного обслуговування. Крім постачання запчастин для силових агрегатів на паливних елементах, Bosch також пропонуватиме спеціалізоване обслуговування, рішення для діагностики та навчання персоналу.
Подробнее ...
  • 13.12.2021
Всі пляшки з гальмівною рідиною TRW Aftermarket тепер мають сучасний ергономічний дизайн та абсолютно нове маркування. Інформація на етикетці відповідає підвищеним вимогам ЄС щодо класифікації, маркування та пакування. На тарі відтепер зазначається номер UFI, що важливо для безпечного використання технічних рідин. 
Подробнее ...
  • 29.11.2021

Вход

Запомнить меня