Підбір шин тепер і у TecDoc

Підбір шин тепер і у TecDoc

В онлайн-каталозі TecDoc з'явилася нова продуктова категорія – шини. Підібрати їх можна як за параметрами, так і маркою/моделлю автомобіля. З 2022 року інформація про шини буде доступна у всіх версіях – у самому каталозі, через вебсервіс та пакети даних.

 

Зі слів виконавчого віцепрезидента з продуктів Data Manager у TecAlliance Юргена Меліса, нова продуктова категорія дозволить швидко та ефективно знаходити необхідні шини всім охочим.

Каталог підтримує і шинних виробників і своїх клієнтів. Список брендів постійно розширюватиметься.

Першим виробником, який надав вичерпні дані щодо всіх своїх моделей шин стала німецька компанія Continental. В їх асортименті присутні шини різних брендів та цінових сегментів: Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, General Tire, Viking, Gislaved, Mabor та Matador.

Такий крок став логічним розширенням попередньої співпраці – у каталозі давно представлені різні продукти під брендами Continental Aftermarket та ContiTech.

Керівник напрямку ключових клієнтів та регіону Центральна Європа у бізнес-підрозділі Continental Replacement Tires EMEA Юргена Марта відзначає, що поява виробника шин в TecDoc підвищить рівень впізнаваності бренду серед кінцевих клієнтів та дистриб'юторів запчастин. Також це має полегшити життя всім партнерам, що вже підбирають автозапчастини в TecDoc.

Продукція компанії TecAlliance, а саме електронний каталог з підбору запчастин TecDoc WebCat 3.0 можна купити в Україні офіційно! Також у всіх країнах СНД: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Узбекистан. Партнером та дистриб'ютором TecDoc є компанія AGV Aftermarket. Замовлення та тестовий доступ можна оформити на сайті http://webcat.tecdoc-cis.com/

Завантажуйте мобільний додаток безкоштовно, якщо ви користувач Premium Version чи основної ліцензії TecDoc!

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня