Доступ до технічних даних по транспортних засобах має важливе значення для конкурентоспроможності незалежних майстерень. Такого висновку дійшли учасники дискусійної панелі про бізнес-моделі, яка проходила в рамках Automechanika Frankfurt 2021.
Подробнее ...
  • 24.09.2021
Збільшення вторинного ринку і ускладнення конструкції сучасних авто змушує автосервіси та магазини запчастин переглянути інструменти задоволення запитів клієнтів. Діджіталізація і доступ до даних, які змінюються в режимі реального часу, допоможуть уникнути дефіциту запасних частин і витратних матеріалів. Найбільш ефективно вирішує ці завдання електронний каталог TecDoc.
Подробнее ...
  • 17.09.2021
Проведене одним з дистриб'юторів опитування, показало, що  в Україні найбільш популярним інструментом керування СТО залишається традиційна 1С. Втім автосервіси, які прагнуть розвиватися й бути в тренді сучасних тенденцій, використовують спеціалізований софт. Адже європейська практика доводить, що майбутнє — за програмним забезпеченням, розробленим під потреби СТО. Розповімо про п'ятірку найфункціональніших програм на вітчизняному ринку. 
Подробнее ...
  • 09.09.2021
Для налагодження ритмічної роботи СТО недостатньо умілих механіків та бази клієнтів. Аби станція була ефективною, важлива правильна комунікація з замовниками, точний підбір запчастин, ритмічна робота персоналу, доступ до технічної інформації з ремонтів, контроль складу. Щоб розвиватися, все більше станцій залучають до роботи  СRМ - системи. Що це за ІТ-інструмент та як він може допомогти СТО вийти на новий рівень - читайте в матеріалі. 
Подробнее ...
  • 01.09.2021
Цель стратегического партнерства двух известных европейских компаний - IKA Germany и SEG Automotive - продвижение линейки стартеров и генераторов OEM качества для рынка Aftermarket. Теперь эти компоненты станут еще более доступны для потребителей.
Подробнее ...
  • 31.08.2021
Компанія TecAlliance оновила мобільний додаток популярного онлайн-каталогу запчастин TecDoc. Підбирати деталі з допомогою смартфону тепер ще зручніше, бо адаптовано відображення результатів пошуку, який став ще більш простим та інтуїтивно зрозумілим. 
Подробнее ...
  • 30.08.2021
Обрати оливу за VIN-кодом чи здійснити підбір олив по автомобілю, напевно, можуть усі. А чи знаєте ви про інші  варіанти й про те, яку корисну інформацію можна знайти в найбільш популярному онлайн-каталозі TecDoc? Більше можливостей, зокрема дані по специфікації моторних олив та вичерпну інформацію про інші технічні рідини ви почерпнете у розділі RMI. Крім того, система має зручні інструменти підбору, як для інтернет-магазинів та їх клієнтів, так і для автосервісів.
Подробнее ...
  • 20.07.2021
Оновлення популярного онлайн-каталогу підбору запчастин TecDoc, що були зібрані у 12 релізі, покращили пошук деталей для комерційного транспорту та фільтрування відбору деталей TecRMI відповідно до параметрів запасних частин незалежного афтермаркету IAM.
Подробнее ...
  • 06.07.2021
  Під час першої міжнародної конференції про ринок автомобільного обслуговування в США, Німеччині, Китаї, Росії учасники ділилися досвідом роботи в нових “коронавірусних” умовах. Ця тема є актуальною для нашої країни, бо пандемія також вплинула на вітчизняну сферу автосервісу. Як адаптується СТО різних країн до карантинних нововведень та як змінився формат роботи автосервісів сьогодні читайте в нашому матеріалі.
Подробнее ...
  • 02.07.2021
Пандемія стала найпотужнішим бустером для розвитку e-commerce, що тепер є ключовим елементом системи продажів і маркетингу. Нині маркетологи активно вивчають функції цифрової економіки, аби застосовувати ті, які найкраще відповідатимуть новій поведінці клієнтів. Як і в більшості випадків, B2B-компанії йдуть по стопах B2C брендів. Які вигоди від цього інструменту для B2B-бізнесу читайте далі.
Подробнее ...
  • 28.06.2021

Вход

Запомнить меня