Сьогодні смартфони є важливим каналом зв'язку та інструментом отримання корисної інформації. А для тих, хто пов'язаний із запчастинами, це ще один варіант доступу до популярного каталогу TecDoc. У цьому допоможе новий мобільний додаток TecDoc Catalog App, скачати який можна в сервісах Google Play та AppStore. Офіційну презентацію додатку та можливість підключення для ринку СНД чекаємо в першій половині 2021 року.
Подробнее ...
  • 30.12.2020
Онлайн-формат работы в B2B-сегменте рынка запчастей продолжает набирать обороты. Все крупные импортеры давно перешли на “личные кабинеты”, но и другие участники украинского рынка, которые осваивают оптовые продажи запчастей, постепенно внедряют этот инструмент. Как минимум потому что это удобно для всех и эффективно для продаж. Но как сделать процесс создания такого продукта более простым?
Подробнее ...
  • 01.12.2020
Оновлений каталог запчастин TecDoc стає ще більшим помічником для автосервісів і автомеханіків. Тут можна подивитися не тільки яку деталь поставити, але і як її встановити та скільки часу це займе. Так, в розділі RMI можна подивитися всю інформацію про нормо-години автосервісу по більшості робіт, що проводяться в автомобілі.
Подробнее ...
  • 16.10.2020
В самом популярном каталоге подбора запасных частей появился раздел, который будет очень полезен независимым СТО. Он называется RMI и содержит исчерпывающие технические данные по всем автомобилям каталога.
Подробнее ...
  • 13.08.2020

Вход

Запомнить меня