Підбір сальників онлайн на платформі Corteco

Підбір сальників онлайн на платформі Corteco

Всесвітньо відомий виробник сальників та ущільнень Corteco нещодавно представив ефективний та зручний онлайн-інструмент - Find your seal («Знайди своє ущільнення»). Його функціонал допомагає автомайстерням швидко та точно знайти правильне ущільнення або сальник для ремонту автомобіля.

 

Зручний в роботі онлайн-інструмент працює дуже просто. Технічному спеціалісту достатньо ввести розміри, вказані на старому сальнику. На крані вибрати будь-який із сальників, які відповідають цим параметрам, з асортименту Corteco.

Виробник також дає повну інформацію по кожній запчастині. По кожному артикулу вказаний номер деталі Corteco, матеріали, з яких виконана деталь, а також додаткові характеристики.

Безпосередньо з сайту каталогу користувачі можуть звернутися до служби підтримки клієнтів та дізнатися ту чи іншу інформацію.

Компанія реалізувала цей функціонал, щоб зменшити кількість проблем з підбором сальників, які складно ідентифікувати. Find your seal дозволяє виконати пошук дуже швидко і точно, заощадивши час та гроші автосервісу.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня