Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2156
Для того, щоб зрозуміти яких машин чекати на універсальних автосервісах, потрібно розуміти які автомобілі були продані у 2017 році - саме вони після трьох років будуть йти від фірмових СТО на вільний ринок.
Подробнее ...
  • 21.07.2020
Кожен інтернет-магазин зацікавлений у створенні максимально зручного сервісу для своїх покупців. Частиною процесу покупки і вибору запчастин є підбір запчастини за параметрами або по автомобілю, причому, інформація має бути інтегрована в сайт продавця. Це дозволяє скоротити час на процес обслуговування клієнта, адже немає необхідності здійснювати телефонні дзвінки і займати підбором час менеджера.
Подробнее ...
  • 05.06.2020
3D-дисплей не потребує спеціальних окулярів та дебютує на кросовері Genesis GV80     3D-технологія використовує салонну відеокамеру Continental для відстеження напрямку погляду водія Потужний комп'ютер: технологія Cross Domain Hub згладжує кордон між різними екранами Нове покоління 3D дисплеїв вже в розробці   
Подробнее ...
  • 31.03.2020
Шарнир равных угловых скоростей (ШРУС) – один из элементов трансмиссии автомобиля, предназначенных для передачи на ведущие колеса усилия, созданного двигателем.
Подробнее ...
  • 25.03.2020
Роботизовані коробки передач не стали основним трендом в автомобільній промисловості, але деякі виробники часто встановлюють такі трансмісії в свої автомобілі. Одним з яскравих прикладів є бренд Smart. ZF Aftermarket поставляє продукцію для автомобілів з роботизованою КПП під торговою маркою Sachs.
Подробнее ...
  • 17.02.2020
Під виглядом оригінальної продукції в компанію KIAPARTS UKRAINE потрапив низькоякісний аналог кульової опори для моделей Kia Ceed/Elantra. При поверхневому огляді відмінності можуть бути малопомітні навіть для уважного механіка, не кажучи вже про пересічного споживача-автовласника. Однак, якщо зіставити 2 кульові опори (оригінальну та підробку) поруч, деякі зовнішні ознаки стануть явно помітними.
Подробнее ...
  • 10.02.2020
Компанія MEYLE представляє чергове ефективне і економічне рішення, відповідне поточним потребам ринку: комплект датчика ABS, що володіє традиційно високою якістю, характерним для продуктів лінійки MEYLE-ORIGINAL, дозволяє зробити точкову заміну несправного датчика ABS і імпульсного кільця.
Подробнее ...
  • 27.01.2020

Вход

Запомнить меня