ПО (36)

Минув рік, як TecAlliance переглянув стандарти процесів формування та актуалізації TecDoc WebCat. За цей час постачальники даних привели інформацію до чітких та зрозумілих вимог. Наразі оприлюднено списки компаній-партнерів TecAlliance, які відповідають статусу «Сертифікований постачальник даних» (Certified Data Suppliers) та статус «Premier Data Supplier (PDS).
Подробнее ...
  • 15.04.2022
В онлайн-каталозі TecDoc з'явилася нова продуктова категорія – шини. Підібрати їх можна як за параметрами, так і маркою/моделлю автомобіля. З 2022 року інформація про шини буде доступна у всіх версіях – у самому каталозі, через вебсервіс та пакети даних.
Подробнее ...
  • 02.02.2022
Британська компанія LKQ Euro Car Parts заявила, що її платформа Fit it For Me успішно працює та залучає все більше замовлень. На цьому сервісі автомайстерні можуть підбирати замовлення на установку деталей, які кінцеві клієнти самостійно замовили онлайн у дистриб'юторів запчастин. За словами LKQ Euro Car Parts, після запуску у травні 2020 року платформа залучила вже 1 мільйон фунтів стерлінгів (близько 1,2 мільйона євро) у замовленнях для automotive aftermarket.
Подробнее ...
  • 31.01.2022
За останні два місяці в онлайн-каталозі TecDoc було внесено багато покращень. Найголовніше -Smart Search - унікальний інструмент пришвидшення пошуку, про який ми написали окремо. Але це був лише початок. Розробники швидко відреагували на зворотній зв’язок користувачів та додали ще декілька зручних функцій.
Подробнее ...
  • 28.01.2022
Компанія Bosch переглянула процес придбання ліцензії на програмне забезпечення ESI[tronic] 2.0 Online. Нові ліцензійні пакети точніше відповідають щоденним завданням спеціалістів СТО. Майстерням тепер простіше вибрати саме той варіант ПЗ ESI[tronic], який найліпше відповідає їхнім операційним потребам. Які окремі пакети програмного забезпечення Bosch пропонує ринку й що до них входить?
Подробнее ...
  • 26.01.2022
Все більше автомобілів оснащуються так званими підключеними сервісами (Connected Services), які забезпечують зв'язок з автовиробником через інтернет. Це дозволяє автоконцернам отримувати дані, а автовласникам – оновлювати систему. Але ці ж послуги відкривають нові можливості для ремонту та технічного обслуговування. BMW та Bosch представили рішення, яке дозволяє незалежним станціям технічного обслуговування отримувати доступ до даних автомобіля та надавати необхідні послуги.
Подробнее ...
  • 17.01.2022
Що таке TecDoc White Label? Це готовий інтернет-магазин з вбудованим каталогом TecDoc, який достатньо забрендувати під свої потреби. Звичайно, розробники TecAlliance можуть реалізувати всі додаткові функції, якщо вони вам необхідні. Причому досить швидко. Так, для Mahle Aftermarket новий онлайн-каталог на базі рішення TecDoc White Label створено за шість тижнів.
Подробнее ...
  • 13.01.2022
Компанія TecAlliance підготувала справді непересічне оновлення свого популярного онлайн-каталогу TecDoc. Багато систем пошуку даних пропонують використовувати так званий Smart Search. Але повірте, такого розумного пошуку ви ще не бачили. І його точно немає в інших онлайн-базах цих запчастин.
Подробнее ...
  • 21.12.2021

Вход

Запомнить меня