ПО (17)

Обрати оливу за VIN-кодом чи здійснити підбір олив по автомобілю, напевно, можуть усі. А чи знаєте ви про інші  варіанти й про те, яку корисну інформацію можна знайти в найбільш популярному онлайн-каталозі TecDoc? Більше можливостей, зокрема дані по специфікації моторних олив та вичерпну інформацію про інші технічні рідини ви почерпнете у розділі RMI. Крім того, система має зручні інструменти підбору, як для інтернет-магазинів та їх клієнтів, так і для автосервісів.
Подробнее ...
  • 20.07.2021
Оновлення популярного онлайн-каталогу підбору запчастин TecDoc, що були зібрані у 12 релізі, покращили пошук деталей для комерційного транспорту та фільтрування відбору деталей TecRMI відповідно до параметрів запасних частин незалежного афтермаркету IAM.
Подробнее ...
  • 06.07.2021
Пандемія стала найпотужнішим бустером для розвитку e-commerce, що тепер є ключовим елементом системи продажів і маркетингу. Нині маркетологи активно вивчають функції цифрової економіки, аби застосовувати ті, які найкраще відповідатимуть новій поведінці клієнтів. Як і в більшості випадків, B2B-компанії йдуть по стопах B2C брендів. Які вигоди від цього інструменту для B2B-бізнесу читайте далі.
Подробнее ...
  • 28.06.2021
Після велосипеду та електросамоката найнезахищеніший транспортний засіб — мотоцикл. Триколісна архітектура хоч якось дозволяє втриматися при виникненні аварійної ситуації. А от райдери двоколісної техніки часто ризикують. Втім, існує щонайменш чотири ефективних системи, здатних запобігти ДТП.
Подробнее ...
  • 23.06.2021
Каталог TecDoc від TecAlliance в новій версії 08.2021 та  09.2021 відкриває своїм користувачам додаткові можливості: доопрацьовано алгоритм пошуку транспортного засобу, персоналізовано розрахунок нормогодин та додано зручного функціоналу для порівнювати запчастини. Розкажемо про це детальніше.
Подробнее ...
  • 25.05.2021
Если вы не используете кроссы, то теряете большую часть клиентов. Как правильно связывать автозапчасти и исправлять ошибки, как заставить данные работать максимально эффективно, рассмотрим на примере платформы B2BStore.
Подробнее ...
  • 07.05.2021
Найважливіша цінність майбутнього та навіть сьогодення - це дані. Якщо компанія хоче бути конкурентоспроможною, вона повинна визначати побажання клієнтів, ще до їх висловлення. І для цього потрібно мати доступ до відповідної інформації про ринок. Саме це зробили у SBS Automotive, використавши комбінацію декількох рішень, наданих TecAlliance.
Подробнее ...
  • 06.05.2021
Головним елементом B2B-порталу є потужний особистий кабінет для гуртових клієнтів (дилерів), інтегрований з системою обліку. Його функціональність дозволяє не лише полегшити роботу ваших партнерів, а й суттєво збільшити обсяги їх замовлень.
Подробнее ...
  • 13.04.2021
Поміняти колеса - що може бути простішим? Але й в цій сфері автомобільні технології зробили крок уперед і шиномонтаж без відповідних знань від автовиробників стає складнішим. Шинний сервіс, який володіє такою інформацією може підвищити якість своїх послуг та згенерувати додатковий оборот.
Подробнее ...
  • 31.03.2021

Вход

Запомнить меня