ПО (29)

Все більше автомобілів оснащуються так званими підключеними сервісами (Connected Services), які забезпечують зв'язок з автовиробником через інтернет. Це дозволяє автоконцернам отримувати дані, а автовласникам – оновлювати систему. Але ці ж послуги відкривають нові можливості для ремонту та технічного обслуговування. BMW та Bosch представили рішення, яке дозволяє незалежним станціям технічного обслуговування отримувати доступ до даних автомобіля та надавати необхідні послуги.
Подробнее ...
  • 17.01.2022
Що таке TecDoc White Label? Це готовий інтернет-магазин з вбудованим каталогом TecDoc, який достатньо забрендувати під свої потреби. Звичайно, розробники TecAlliance можуть реалізувати всі додаткові функції, якщо вони вам необхідні. Причому досить швидко. Так, для Mahle Aftermarket новий онлайн-каталог на базі рішення TecDoc White Label створено за шість тижнів.
Подробнее ...
  • 13.01.2022
Компанія TecAlliance підготувала справді непересічне оновлення свого популярного онлайн-каталогу TecDoc. Багато систем пошуку даних пропонують використовувати так званий Smart Search. Але повірте, такого розумного пошуку ви ще не бачили. І його точно немає в інших онлайн-базах цих запчастин.
Подробнее ...
  • 21.12.2021
Глобальний онлайн-ринок автомобільних запчастин щороку збільшується в середньому на 14%. За прогнозами експертів об'єм світових продажів автозапчастин на інтернет платформах через п'ять років сягне $135 млрд. Аналіз показує, що продавці, які підвищуючи обізнаність своїх клієнтів у специфіці товарів, дають їм інструменти максимально точного пошуку та підбору - суттєво збільшують свої продажі. Як застосувати цей алгоритм успіху й на українському ринку?
Подробнее ...
  • 07.12.2021
Brembo представила свою нову гальмівну систему. Brembo Sensify - це екосистема, в якій передове програмне забезпечення на основі штучного інтелекту поєднується з гальмівними компонентами, розробленими Brembo. Її мета - підвищення безпеки їзди,комфорту керування. Розробники обіцяють постійно її оновлювати.
Подробнее ...
  • 11.11.2021
У глобальному онлайн-каталозі запчастин TecDoc в рамках релізів №17-20 розробники реалізували різноманітні покращення. Більшість із них – для того, щоб користувачеві було зручніше працювати з базою даних.
Подробнее ...
  • 27.10.2021
Офіційний дистриб'ютор TecDoc Catalog в Україні та країнах СНД надає своїм клієнтам чудову нагоду разом з доступом до актуального онлайн-каталогу запчастин, отримати в додаток модуль технічної інформації TecDoc RMI з веб-інтерфейсом каталогу. Про функціонал та різницю між TecDoc Catalog, API TecDoc та TecDoc RMI читайте далі в публікації. 
Подробнее ...
  • 30.09.2021
Збільшення вторинного ринку і ускладнення конструкції сучасних авто змушує автосервіси та магазини запчастин переглянути інструменти задоволення запитів клієнтів. Діджіталізація і доступ до даних, які змінюються в режимі реального часу, допоможуть уникнути дефіциту запасних частин і витратних матеріалів. Найбільш ефективно вирішує ці завдання електронний каталог TecDoc.
Подробнее ...
  • 17.09.2021
Проведене одним з дистриб'юторів опитування, показало, що  в Україні найбільш популярним інструментом керування СТО залишається традиційна 1С. Втім автосервіси, які прагнуть розвиватися й бути в тренді сучасних тенденцій, використовують спеціалізований софт. Адже європейська практика доводить, що майбутнє — за програмним забезпеченням, розробленим під потреби СТО. Розповімо про п'ятірку найфункціональніших програм на вітчизняному ринку. 
Подробнее ...
  • 09.09.2021

Вход

Запомнить меня