Глобальний виробник запчастин GSP розширив лінійку для легкого комерційного транспорту (LCV). Для цієї автомобільної групи компанія тепер пропонує карданні вали преміум-класу та комплектуючі запчастини до них. Також експерти GSP розповіли про підбір запчастин до найбільш популярних моделей авто комерційного призначення в Україні.
Подробнее ...
  • 20.01.2022
Bosch нарощує темпи освоєння виробництва паливних елементів. Компанія бере участь у розробці паливних елементів протягом багатьох років. Початкові плани вже включали інтеграцію відповідних ноу-хау в майбутній ринок післяпродажного обслуговування. Крім постачання запчастин для силових агрегатів на паливних елементах, Bosch також пропонуватиме спеціалізоване обслуговування, рішення для діагностики та навчання персоналу.
Подробнее ...
  • 13.12.2021
Всі пляшки з гальмівною рідиною TRW Aftermarket тепер мають сучасний ергономічний дизайн та абсолютно нове маркування. Інформація на етикетці відповідає підвищеним вимогам ЄС щодо класифікації, маркування та пакування. На тарі відтепер зазначається номер UFI, що важливо для безпечного використання технічних рідин. 
Подробнее ...
  • 29.11.2021
Останнім часом на вітчизняному ринку почали масово з'являтись підроблені галогенові лампи Philips попередньої серії X-tremeVision +130%. Дані лампи продаються по 2 штуки у пластикових квадратних коробках. Такий вид упаковки ніколи не використовувався для продажу оригінальних ламп Philips. Галогенові джерела світла Philips попередньої лінійки упаковувалися виключно в овальні пластикові коробки і сьогодні вже зняті з виробництва.
Подробнее ...
  • 12.11.2021
Компанія GSP - глобальний виробник якісних запчастин шасі та підвіски, регулярно оновлює та розширює свій асортимент. В першу чергу додаються найбільш затребувані артикули, до популярних автомобілів. Дізнайтеся, як оновлення асортименту запчастин торкнулося українського ринку.
Подробнее ...
  • 11.11.2021
Успіх на глобальному ринку неможливий без інтегрованих рішень та використання сучасних програмних продуктів. Яскравий приклад – онлайн-каталог ECat, розроблений спільними зусиллями двох провідних компаній ринку Aftermarket: TecAlliance та MAHLE.
Подробнее ...
  • 27.10.2021
Американський автовиробник планує інвестувати близько 316 мільйонів доларів у свій британський підрозділ. Завод у Хейлвуді буде модернізовано для випуску компонентів, необхідних для електричних транспортних засобів.   На середину 2024 року Ford прагне випускати тут близько 250 000 силових агрегатів щорічно. До речі, цей завод стане першим майданчиком у Європі із виробництва запчастин виключно для електромобілів Ford. Автовиробник пообіцяв до 2030 року повністю електрифікувати свій модельний ряд на континенті. Сьогодні Ford вже має завод із виробництва силових установок у німецькому Кельні. Але його потужностей замало. При цьому в підрозділі Німеччини не планується повністю переоснащувати виробничі потужності для електромобілів. Саме тому у Ford обрали для подальшої модернізації потужності у Хейлвуді, де працює близько 500 осіб.   Уряд Великобританії частково компенсує такі витрати автовиробників. Це обумовлено двома причинами. По-перше, влада розуміє, що автоконцернам доводиться додатково інвестувати величезні суми в те, щоб адаптуватися до швидкої заборони двигунів внутрішнього згоряння. А по-друге, уряд зацікавлений у створенні нових робочих місць. Як правило, в рамках державної підтримки автомобільним компаніям повертають близько 10% від загальної вартості інвестицій. Американський автоконцерн не єдиний, хто робить кроки у цьому напрямі у Великій Британії. Наприклад, компанія Nissan вкладає серйозні кошти у запуск нового заводу з виробництва акумуляторів. А в концерні Stellantis заявив, що завод Vauxhall Ellesmere Port незабаром перейде на випуск електричних версій популярних комерційних фургонів.  
Подробнее ...
  • 26.10.2021

Вход

Запомнить меня