Add articles
Ходова — це важлива частина авто, бо від її справності залежать керованість, маневровість машини й безпека водія. Власники автомобілів  середнього та вищого цінових сегментів в обслуговуванні трансмісії прагнуть використовувати запчастини преміум якості. Як встановлювати піввісі ОЕМ розповідає експерт, на прикладі заміни приводного валу OE Line від GSP. 
Подробнее ...
  • 11.11.2021
  Не дивлячись на те, що вся продукція компанії GSP представлена в глобальному каталозі TecDoc, виробник для зручності клієнтів, створив й інші можливості підбору запчастин. Також система інтелектуальних артикульних номерів значно полегшує цю задачу. Про особливості маркування запчастин від провідного виробника деталей та автокомпонентів для світового вторинного ринку автомобілів далі в матеріалі.  
Подробнее ...
  • 13.10.2021
Основною проблемою, що стримує масове виробництво та поширення електромобілів, є акумулятори. Найрозповсюдженіші нині літій-іонні батареї шкідливі для навколишнього середовища. Хоча на цей час вважається, що екологічна шкода за весь життєвий цикл електромобіля менша, ніж від автомобіля з ДВС. Міжнародний експерт у сфері маркетингових досліджень автомобільної галузі Олександр Груздев розповів, як виробники вже найближчим часом планують розв'язувати цю проблему.
Подробнее ...
  • 08.10.2021
  Привідний механізм супортів із системою Electric Рarking Brake, розроблений компанією TRW та представлений ринку в 2001 році – став проривним рішенням для автовиробників. Система EPB електрифікувала стоянкове гальмо та збільшила вільний простір поруч водія. Читайте про переваги автомобілів, які були обладнані цією системою, особливості обслуговування супортів та загляньте всередину конструкції під час відео-екскурсії.  
Подробнее ...
  • 07.10.2021
Правильне визначення положення і частоти обертання колінчастого вала має важливе значення для управління сучасним двигуном. Ми покажемо, як можна забезпечити правильну роботу датчика і які бувають їх види.
Подробнее ...
  • 09.09.2021
Заміна пневматичної ресори - вигідна тема для автомайстерень, бо дана послугаможе принести гарний прибуток. У цій статті розповімо, як дають про себе знати несправні системи і що потрібно враховувати при їх заміні.
Подробнее ...
  • 07.09.2021
Датчики температури відпрацьованих газів в бензинових двигунах в першу чергу забезпечують захист компонентів, але в дизелях вони також мають вирішальне значення для правильного функціонування сажового фільтра.
Подробнее ...
  • 29.07.2021

Вход

Запомнить меня