Піввісі ОЕМ стандарту: встановлення крок за кроком

Піввісі ОЕМ стандарту: встановлення крок за кроком
Ходова — це важлива частина авто, бо від її справності залежать керованість, маневровість машини й безпека водія. Власники автомобілів  середнього та вищого цінових сегментів в обслуговуванні трансмісії прагнуть використовувати запчастини преміум якості. Як встановлювати піввісі ОЕМ розповідає експерт, на прикладі заміни приводного валу OE Line від GSP. 
 
 

GSP щомісяця виробляє більше мільйона піввісей. Ви можете бути впевнені, що в асортименті цього виробника знайдеться відповідна запчастина для вашого автомобіля.

Відданість GSP стандартам OEM гарантує простоту встановлення та скорочення робочого часу, необхідного для виконання ремонту. Дотримання процедури зняття, встановлення піввісі та її компонентів забезпечує належну роботу вузла та подовжує термін його служби.

Важливо перед зняттям або встановленням компонентів ознайомитися з рекомендаціями виробника транспортного засобу.

 

 

 

 

 

Інструменти необхідні для заміни піввісі

  • плоскогубці для стопорних кілець

  • динамометричний ключ

  • монтажний лом

 

 

Покрокова інструкція встановлення піввісі ОЕМ

Спочатку підніміть автомобіль на відповідну висоту та зніміть колісні гайки.

 

 

Потім необхідно зняти гальмівний супорт і гальмівний диск.

 

 

Гальмівний супорт обов'язково слід на чомусь закріпити. Він в жодному разі не має висіти вільно.

 

 

Зніміть центральну колісну гайку торцевим ключем. Цю процедуру потрібно виконувати відповідно до інструкції виробника транспортного засобу.

 Якщо необхідно, від'єднайте кабель датчика ABS від конектора. Він зазвичай розташований у колісній арці або на рамі шасі. Від'єднайте дріт датчика від затискачів, які використовуються для правильного розміщення дроту в колісній арці або рамі.

 

 

Зніміть болти, якими кріпиться підшипник до поворотного кулака. Для зняття вузла маточини з поворотного кулака може знадобитися знімач. Слід бути обережними, щоб не пошкодити поворотний кулак або піввісь.

 

 

Зніміть стару вісь. Для зняття вісі можуть знадобитися спеціальні інструменти, наприклад зворотний молоток.

 

 

Тепер все готово до встановлення нової вісі GSP. Переконайтеся, що шліци на новій вісі відповідають аналогічним на вихідному валу трансмісії або на проміжному валу.

 

 

Закріпіть нову піввісь у коробці або диференціалі. Піввісь повинна легко ставати в потрібне положення. Якщо ви зіткнетеся з будь-яким опором, перевірте деталі на пошкодження. Також переконайтеся, що c-подібний затискач повністю вставлений у внутрішнє з'єднання. Нездатність забезпечити взаємодію може призвести до серйозних пошкоджень або проблем з безпекою.

 

 

Встановіть вузол підшипника маточини. Затягніть поворотний кулак на болтах кріплення підшипника відповідно до специфікацій виробника транспортного засобу за допомогою динамометричного ключа.

 

 

Якщо він застосовується, то під'єднайте датчик ABS. Встановіть центральну колісну гайку. Затягніть її відповідно до рекомендацій виробника транспортного засобу за крутним моментом, використовуючи динамометричний ключ.

 

 

Встановіть колесо та затягніть колісні гайки. Дотримуйтесь рекомендацій виробника транспортного засобу стосовно вимог до крутного моменту і моменту повторного затягування.

 

 

Рекомендується проводити регулювання "розвал-сходження" щоразу, коли виконувались будь-які роботи з підвіскою та системою рульового управління автомобіля.

Прогляньте відеоінструкцію, яка продемонструє наскільки легко встановити піввісі GSP. Переконаєтесь, що у вашому списку брендів, обов'язково мають бути деталі цього виробника. З їх допомогою ви зможете швидко та якісно виконувати ремонт автомобілів.

GSP AUTOMOTIVE Group — провідний виробник автомобільних комплектуючих на світовому ринку післяпродажного обслуговування. Компанія з 1985 року виробляє приводні вали, комплекти шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРКШ), колісні підшипники та гумометалеві елементи, деталі рульового керування й підвіски. 

Персонал GSP включає понад 2300 людей, компанія виробляє більш ніж 10 мільйонів комплектів шарнірів та 5 мільйонів приводних валів на рік. Весь асортимент продукції компанії охоплює понад 2500 ШРКШ та понад 1500 приводних валів. Крім того, GSP виробляє широкий асортимент маточин (3,2 мільйона на рік) та гумометалевих виробів (6 мільйонів на рік), а також близько 25 мільйонів деталей рульового управління та підвіски. Продукцію GSP можна знайти в більш ніж 120 країнах з охопленням парку близько 95%.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня