Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2156
Усвідомлюючи глобальні зміни в автопромі й перехід від традиційних ДВЗ до гібридних та електричних силових агрегатів, Dayco оголосила про випуск понад 3300 компонентів рульового керування та підвіски. Всі деталі за якістю еквівалентні оригінальному обладнанню (OE), а асортимент включає ШРКШ, наконечники рульових тяг та рульові тяги, а також важелі підвіски, кульові опори, тяги та втулки стабілізатора.
Подробнее ...
  • 14.01.2022
Ходова — це важлива частина авто, бо від її справності залежать керованість, маневровість машини й безпека водія. Власники автомобілів  середнього та вищого цінових сегментів в обслуговуванні трансмісії прагнуть використовувати запчастини преміум якості. Як встановлювати піввісі ОЕМ розповідає експерт, на прикладі заміни приводного валу OE Line від GSP. 
Подробнее ...
  • 11.11.2021
  Не дивлячись на те, що вся продукція компанії GSP представлена в глобальному каталозі TecDoc, виробник для зручності клієнтів, створив й інші можливості підбору запчастин. Також система інтелектуальних артикульних номерів значно полегшує цю задачу. Про особливості маркування запчастин від провідного виробника деталей та автокомпонентів для світового вторинного ринку автомобілів далі в матеріалі.  
Подробнее ...
  • 13.10.2021
Заміна пневматичної ресори - вигідна тема для автомайстерень, бо дана послугаможе принести гарний прибуток. У цій статті розповімо, як дають про себе знати несправні системи і що потрібно враховувати при їх заміні.
Подробнее ...
  • 07.09.2021
Польські колеги проаналізували досвід автовласників та СТО й визначили автомобілі, які мають найбільш надійну підвіску. Також вони з'ясували найслабші місця цієї конструкції. Читайте практичні поради, аби знати на що звертати свою увагу та увагу клієнтів під час обслуговування авто.
Подробнее ...
  • 08.04.2021
Резино-металеві деталі з каучуку піддаються високим динамічним навантаженням і часто також шкідливим впливам навколишнього середовища, таким як тепло, сіль і озон. Тому ми рекомендуємо регулярно перевіряти ці компоненти в рамках огляду або під час роботи з гальмами або шинами.
Подробнее ...
  • 24.11.2020
Стойка стабилизатора является жизненно необходимым элементом системы подвески, который устанавливают на самую высокую часть шасси. Стойки проходят через шасси и обеспечивают место для установки пружин, которые принимают на себя вес транспортного средства. Как и передняя, так и задняя стойки очень важны, но к несчастью они, как и остальные детали, могут изнашиваться.
Подробнее ...
  • 04.12.2019

Вход

Запомнить меня