Чому гнучкі муфти важлива деталь кардану

Чому гнучкі муфти важлива деталь кардану

Якісні еластичні муфти для карданних валів повинні гарантувати мінімум шуму та  максимум зносостійкості.

 

Для чого потрібна муфта в трансмісії

 

У транспортному засобі гнучкі муфти розташовані між вихідним валом трансмісії та переднім або заднім карданним валом, а також можуть знаходитись між карданним валом та диференціалом. Їх головні функції - передача обертального моменту, а також компенсація осьового, радіального та кутового відхилення в деталях трансмісії. Ця деталь ефективно зменшує або усуває шум та вібрацію, що утворюються в силовій передачі автомобіля.

Кажучи простіше, коли кардан розкручується чи сповільнюється, або навіть різко зупиняється, на нього впливає енергія обертання. І жорстка конструкція кардана ніяк не пристосована до боротьби з таким коливанням. Для цього й потрібна гнучка муфта - вона достатньо швидко зношується, але зберігає ресурс інших деталей.

Характеристики муфти виходять з її завдання. Муфта має бути достатньо еластичною, щоб поглинати коливання. І при цьому достатньо міцною, щоб забезпечувати зносостійкість. Для цього гумова частина муфти має міцну основу з металевого корду, а місця кріплень мають додаткові амортизуючі ущільнювачі.

 

Характеристики муфт на рівні “оригіналу”

 

Виробників, які створюють деталі з дотриманням всіх вимог до характеристик оригінальних деталей, не так багато в Україні. Від якості матеріалів, з якої виготовлено гнучку муфту залежить чи витримає деталь суворі умови експлуатації між карданним валом та трансмісією.

Суворим вимогам оригінальних деталей відповідає продукція від GSP.

 

Переваги продукції від GSP:

 

  1. Високоміцні сталеві втулки в муфтах скріплені з конструкцією гумовою сумішшю, що забезпечує ідеальну фіксацію гвинтового з’єднання елементів приводу.
  2. Ретельно відібраний натуральний каучук та оптимізований склад гумової суміші забезпечують найкращі показники шумопоглинання та опору вібраціям.
  3. Інноваційний спосіб вкладання та намотування корду забезпечує надзвичайну довговічність та зменшує шумність роботи самої деталі.
  4. Гільзи високої жорсткості розділяють обмотки корду, збільшуючи довговічність та зносостійкість при високому моменті обертання.
  5. Наявність повного комплекту елементів кріплення у кожній упаковці.
  6. Конструкція оптимізована відповідно до технічних характеристик ОЕ-деталей.

 

Застосовані під час виготовлення технології, забезпечують високий рівень якості та довгий строк служби запчастин від GSP, навіть в складних умовах українських доріг. І відгуки про деталі GSP це підтверджують.

Познайомитися з асортиментом цього виробника можна на його офіційному сайті.  Там ви також знайдете інформацію про те, які гнучкі муфти найбільш популярні в Україні та ремонтні комплекти, які полегшують роботу майстра й підвищують якість її виконання.

 

 

GSP AUTOMOTIVE Group — провідний виробник автомобільних комплектуючих на світовому ринку післяпродажного обслуговування. Компанія з 1985 року виробляє приводні вали, комплекти шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРКШ), колісні підшипники та резино-металеві елементи, деталі рульового керування й підвіски.

Персонал GSP включає понад 2300 людей, компанія виробляє більш ніж 10 мільйонів комплектів шарнірів та 5 мільйонів приводних валів на рік. Весь асортимент продукції компанії охоплює понад 2500 ШРКШ та понад 1500 приводних валів. Крім того, GSP виробляє широкий асортимент маточин (3,2 мільйона на рік) та резино-металевих виробів (6 мільйонів на рік), а також близько 25 мільйонів деталей рульового управління та підвіски. Продукцію GSP можна знайти в більш ніж 120 країнах з охопленням парку близько 95%.

 

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня