До TecDoc у І кварталі приєдналося 19 компаній

До TecDoc у І кварталі приєдналося 19 компаній

Серед новачків варто зазначити кілька відомих брендів. Одні постачають на ринок запчастини до систем кондиціонування, інші застосовують передові технології відновлення, хтось має широкий асортимент продукції для європейських автомобілів.

Mutlu Batteries – найбільший виробник акумуляторів в Туреччині, на Близькому Сході та у Східній Європі тепер розміщує технічні дані про свою продукцію в глобальному каталозі TecDoc.

BOGAP – автомобільний бренд, з центральним офісом у Німеччині. Продукція компанії орієнтована в основному на німецькі автомобілі – Volkswagen, Audi, Mercedes, BMW, Audi, Skoda. Серед товарів, що поставляються BOGAP, досить великий асортимент: датчики, запчастини для системи кондиціювання, шланги, паливні та масляні насоси, помпи, патрубки, запчастини моторної групи, очищувачі скла тощо.

KONI – виробник амортизаторів з 20-ти літньою історією, що використовує передові технології та найкращі матеріали. Амортизатори KONI обирають в тих випадках, коли якість і точність роботи стоять на першому місці.

ProVia - це бренд післяпродажного обслуговування, розроблений WABCO для забезпечення надійної роботи без шкоди для якості та безпеки. Асортимент продукції включає всі важливі запасні частини для пневматичних гальм комерційних автомобілів від провідних OEM-виробників. Доступний у більш ніж 65 країнах через мережу з понад 720 дистриб'юторів, пропозиція включає 300 деталей у 30 лінійках продуктів, замінюючи 3000 OEM-деталей шляхом перекодування.

REMANTE –  спеціалізується на відновленні турбокомпресорів, насосів, форсунок, блоків управління. Компанія володіє унікальною технологією, яка дозволяє заощадити до 80% матеріалу, що використовується у виробництві нової деталі. Щороку компанія рятує сотні тисяч автозапчастин від знищення, даючи їм нове життя. Має центральні склади в Опаві та Ліоні, Франція. Філії в Нюрнберзі, Німеччина.

Завантажуйте мобільний додаток TecDoc безкоштовно, якщо ви користувач Premium Version або основна ліцензія TecDoc!

 

Продукцію компанії TecAlliance, а саме електронний каталог з підбору запчастин TecDoc WebCat 3.0 можна купити в Україні та Грузії офіційно! Також у всіх країнах СНД (окрім росії та білорусії): Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Узбекистан. Партнером та дистриб'ютором TecDoc є компанія AGV LAB LLC. Замовлення та тестовий доступ можна оформити на сайті webcat.tecdoc-cis.com
 
AGV Lab – Aftermarket Digital Vision – підрозділ компанії AGV LLC. який займається розробкою та інтеграцією сучасних IT рішень на ринку постпродажного обслуговування автомобілів.
Унікальний досвід роботи понад 12 років на ринку Aftermarket у міжнародному форматі, дає нам ясне розуміння потреб гравців ринку, та можливість допомагати їм впроваджувати та використовувати програмне забезпечення та IT рішення з максимальною ефективністю. Наші продукти: веб технології обслуговування автомобілів - CRM Система MOE-STO, платформа online навчання співробітників автосервісів і автолюбителів.
В арсеналі наших інструментів є розробки та ресурси для digital просування автозапчастин та сервісів в інтернеті для В2В та В2С аудиторії.
 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня