Автомеханіка Франкфурт: Провідна виставка післяпродажного обслуговування відбудеться як фізична подія з новою онлайн-програмою

Автомеханіка Франкфурт: Провідна виставка післяпродажного обслуговування відбудеться як фізична подія з новою онлайн-програмою

Цього року Automechanika Frankfurt проходить вперше в гібридному форматі. Основна увага буде зосереджена на фізичній події та всіх перевагах, які вона пропонує.

 

Automechanika буде доповнювати їх, надаючи всім учасникам виставки нові можливості цифрової мережі для тих членів міжнародної аудиторії B2B, які не можуть поїхати до Франкфурта через пандемію. Цифрові функції, які безкоштовно надаються всім учасникам виставки, максимально збільшують їх охоплення, відкриваючи абсолютно нові можливості для презентацій продукції та спілкування з клієнтами. Automechanika Frankfurt проходить вперше в гібридному форматі

Детлеф Браун, член правління Messe Frankfurt GmbH, дивиться в майбутнє з оптимізмом: «Починаючи з червня у виставковому центрі Франкфурта знову будуть проходити ярмарки. Насамперед буде виставка «Indoor-Air», присвячена вентиляції і якості повітря. Робота над змістом і організацією виставки Automechanika у вересні цього року, нашого провідного виставкового бренду, також йде повним ходом. Завдяки нашій концепції гігієни і безпеки є все необхідне для забезпечення безпеки всіх учасників».

Основна увага приділяється особистим діловим зустрічам. І щоб гарантувати, що клієнти, які все ще не зможуть подорожувати в вересні в звичайному режимі, могли взяти участь, організатори планують гібридний формат. Майкл Йоханнес, бренд-менеджер Automechanika: «Ми хочемо зібрати разом гравців галузі з різних країн і континентів – і тих, що живуть у Франкфурті і тих, хто здалеку - щоб задовольнити їх потребу в комунікаціях. Грунтуючись на позитивному досвіді, накопиченому за останні шість місяців з надання цифрових послуг нашим клієнтам не тільки в німецькомовних країнах, але також в Росії, Дубаї, Шанхаї та інших країнах, ми вирішили провести Automechanika Frankfurt як гібридний захід». ACMA Automechanika New Delhi, одна з 15 виставок Automechanika в світі, також вибрала гібридний формат для проведення в наступному місяці. Йоханнес: «Вся наша міжнародна сім'я брендів тісно співпрацює, і ми отримали цінний досвід і знання, працюючи з кожною з наших виставкових команд в їх країнах».

Нові цифрові функції

Automechanika Frankfurt проходить як фізичне захід на виставковому майданчику Франкфурта з дотриманням всіх заходів гігієни і захисту. Щоб забезпечити можливість нетворкінгу і для тих іноземних відвідувачів, які не можуть поїхати до Франкфурта, експоненти можуть скористатися новими цифровими функціями.

Олаф Мусхофф, директор Automechanika у Франкфурті: «Завдяки цифровому інструменту зіставлення і планування, а також засобам для живих чатів і відеодзвінків 1: 1 експоненти зможуть безпосередньо спілкуватися зі своїми клієнтами і залучати нових клієнтів. В цьому році ми робимо ці послуги безкоштовними для приблизно 2000 експонентів, які вже підтвердили свою участь ». Інформація про продукти учасників і профілі компаній також залишаться в мережі навіть після завершення заходу. Мусхофф: «Це дозволяє нам розширити охоплення всіх учасників компаній».

Учасники також можуть представити свої новинки продукції в прямому ефірі. Майкл Йоханнес пояснив: «Ми витратили ці місяці на те, щоб інвестувати в технічні навички наших співробітників і заснувати нашу власну веб-студію для наших клієнтів тут, на території Франкфуртської виставки. Я вже з нетерпінням чекаю відео і прямих трансляцій, які наші експоненти будуть створювати на додаток до допоміжної програми».

Події: особисто у Франкфурті і в вигляді прямих трансляцій онлайн

Для всіх, хто не може поїхати до Франкфурта через коронавірус, Automechanika Frankfurt також запропонує частину підтримуючої програми в цифровому вигляді. Це означає, що люди можуть взяти участь в обраній онлайн-програмі, яка включає «Обговорення зіткнень», нагороду Automechanika Innovation Awards, Automechanika Academy - захід, присвячений темам, які важливі для майбутнього, і спеціальну програму для автомайстерень. Згодом більша частина контенту буде доступна онлайн в медіацентрі.

Дополнительная информация
 • Страна: Германия
 • Тип события: Выставка
 • Место:
  • Площадка - Messe Frankfurt Exhibition GmbH
  • Адрес - 

   Ludwig-Erhard-Anlage 1
   60327 Frankfurt am Main

 • Дата начала: 2021-09-14
 • Дата окончания: 2021-09-18
 • Город: Франкфурт

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Subscribe to the weekly newsletter of events:

E-mail:

Вход

Запомнить меня