Nissens представив нову лінійку для комерційного транспорту

Nissens представив нову лінійку для комерційного транспорту

Данський постачальник запчастин Nissens Automotive на виставці Automechanika 2021 у Франкфурті продемонстрував клієнтам та партнерам кілька ексклюзивних категорій продуктів та суттєві оновлення в різних типах та сегментах автомобілів. 

Рішення, запропоновані компанією Nissens, ґрунтуються на ретельному аналізі ринку та являють собою концепції продуктів з чудовим потенціалом для бізнесу на будь-якому рівні післяпродажного обслуговування.

Потужний турбокомпресори тепер і для вантажних автомобілів

Одна з ключових новинок — це абсолютно нова лінійка турбінних компресорів, призначена для вантажних автомобілів. Спочатку програма охоплюватиме 240 номерів OE найпопулярніших моделей вантажівок ЄС. Успішно перевірений підхід Nissens до розробки турбокомпресорів тепер перейшов у сегмент комерційних автомобілів, де якість, надійність та ефективність запасних частин мають ще більше значення. Якість комплектуючих від Nissens гарантує, що двигун вантажівки, оснащений турбонаддувом Nissens, показуватиме адекватну потужність, матиме мінімум викидів та споживання палива.

Nissens Turbo з новими електричними агрегаторами ОЕ якості

Окрім нової лінії турбонаддувів для важких автомобілів, компанія також представить деякі технологічні оновлення в асортименті турбін Nissens з електричними приводами. Ці турбокомпресори в основному застосовуються в автомобілях преміум-класу та двигунах з підвищеною ефективністю й контролем викидів. Вони також показують вищі діагностичні можливості та чудову стабільність управління. 

Завдяки співпраці з експертами в галузі електрифікації, ряд моделей електронних приводів Nissens Turbo тепер оснащено електричними агрегатами виробництва OE. Кілька останніх моделей турбонаддувів Nissens для двигунів Євро 5-6 тепер доступні з приводами від відомого німецького виробника Hella.

Інші новинки від Nissens:

  1. Модулі клапанів EGR, обладнані охолоджувачем для приблизно двадцяти моделей з двигуном Євро 5-6.

  2. Розширювальні баки для легкових автомобілів та легких комерційних автомобілів.

  3. Масляні радіатори з корпусом - розширення асортименту.

Усі деталі Nissens - це оригінальна продукція якості Nissens, розроблена з функціями, що покращують ефективність та довговічність вузла, з усіма додатковими монтажними деталями, необхідними для правильної установки.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня