Три нагороди за інновації у галузі електроніки та програмного забезпечення для Continental

Три нагороди за інновації у галузі електроніки та програмного забезпечення для Continental

На найбільшій у світі виставці технологій CES за представлені ноу-хау в галузі електроніки та програмного забезпечення компанія Continental отримала три нагороди CES 2021 Innovation Awards.

 

Частина проектів можуть стати досить популярними на українському ринку. Так журі конкурсу відзначила три видатні технології:

- технологія «прозорого» причепа, дозволяє водіям бачити крізь причіп, щоб перевірити область позаду і навколо нього.

- звукова система без динаміків Ac2ated Sound, розроблена у співпраці з компанією Sennheiser.

- радарний датчик преміум-класу зі збільшеною дальністю дії ARS 540, що дає можливість точніше виявляти менші об'єкти.

Фокусування на технологіях для автономного управління

У зв'язку з пандемією виставка International Consumer Electronics Show (CES, виставка споживчої електроніки, щорічно проходить в січні в Лас-Вегасі, штат Невада, США) в цьому році вперше проводилася в он-лайн форматі. Виставка побутової електроніки проводиться з 1967 року, а в 2008 році був відкритий окремий зал для постачальників до автомобільної галузі. З тих пір виставка технологій перетворилася в одне з найбільш очікуваних подій автоіндустрії, де щорічно представляють найцікавіші інноваційні проекти. На виставці CES в цьому році компанія Continental презентувала нові датчики і програмне забезпечення, які складають основу будь-якого автомобіля з автономним управлінням.

За всю історію цієї виставки нагородами CES Innovation Awards були удостоєні аж вісім інноваційних розробок Continental.

В цьому році одним з найцікавіших проектів була, так звана, функція «прозорого» причепа, яка дозволяє віртуально дивитися через монітор камери заднього виду крізь причіп під час руху, тим самим підвищуючи безпеку при маневруванні автомобілем.

Функція «прозорого» причепа

Друге нововведення, за яке була отримана нагорода - це перший готовий до виробництва радарний датчик ARS 540 дальньої дії, що забезпечує можливість отримання 4D-зображення. Цей сенсор має високу точність виявлення об'єктів на відстані до 300 метрів, що є важливою умовою для транспортних систем автономного, безпілотного управління.

Радарний датчик ARS 540 дальньої дії

І нарешті звукова система Ac2ated, розроблена у співпраці з компанією Sennheiser. У цій системі звичайні динаміки (колонки) замінені виконавчими механізмами, які викликаючи вібрацію елементів салону автомобіля - стелі, дверних карт (обшивки), панелі приладів (торпедо), змушують їх випромінювати звук. Це система в рази економить місце в салоні, на 80% легша і забезпечує винятковий музичний ефект.

Звукова система Ac2ated

Всі ці розробки ще раз демонструють новаторство і технологічність лідерів сучасної автомобільної галузі. За словами Саміра Салман, генерального директора Automotive Technologies, Continental North America: «Подібні нагороди спонукають нас продовжувати шукати нові рішення, які зроблять автомобільний транспорт майбутнього ще більш безпечними, більш ефективними і більш стійкими на дорозі».

Більше фото і відео тут: CES 2020 (continental.com)

 

Continental розробляє новаторські технології та послуги для сталої та поєднаної мобільності людей і товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспортних засобів в цілому. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, а в 59 країнах та ринках працюють понад 232 000 осіб. У 2021 році компанія святкує своє 150-річчя.

Підрозділ шин має 24 виробничих і конструкторських локацій по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників понад 56 тисяч працівників, у 2019 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,7 млрд євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних авто, промислових і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну та екологічно ефективну мобільність. Портфоліо Підрозділу Шин містить послуги з торгівлі шинами та рішеннями для флот, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня