LKQ досліджує повторне використання тягових батарей

LKQ досліджує повторне використання тягових батарей

У спільному дослідженні Голова Production Engineering of E-Mobility Components (PEM) – RWTH Aachen University та LKQ вивчили проблеми з дефектними та простроченими тяговими батареями акумуляторних електромобілів (BEV). На 43-му Міжнародному віденському автомобільному симпозіумі генеральний директор LKQ Europe Arnd Franz та професор д-р Achim Kampker представили можливі рішення у галузі повторного використання, відновлення, ремонту та перероблення акумуляторів.

 

Дослідження фокусується на критичних елементах та потенційних рішеннях у ланцюжку створення вартості. Цілком замкнутий цикл демонструє найбільшу економію витрат і зводить до мінімуму викиди CO2. Дослідники наголошують на важливості ремонту та відновленні батарей, з точки зору вигоди, вартості ремонту та скорочення шкідливих викидів в екосистему.

Арнд Франц, генеральний директор LKQ Europe: «Ми хочемо бути першими на незалежному вторинному ринку електрифікації. Співпраця з RWTH Aachen University є важливою частиною нашої стратегії з діагностики, зворотної логістики, ремонту та утилізації тягових батарей. LKQ швидко розширює свої рішення життєвого циклу для електромобілів».

Кафедра "Інженерія виробництва компонентів електронної мобільності" (PEM) в RWTH Aachen University виступає за орієнтовані на майбутнє дослідження та інновації в області електромобільності. Спеціалізується на виробничих процесах електромобілів та їх окремих компонентів, а також акумуляторів, їх переробка та безпека розвиваються у семи напрямках досліджень.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня