Nexus шукає нові напрямки співпраці з VIEROL

Nexus шукає нові напрямки співпраці з VIEROL

Nexus підписав контракт з постачальником комплектуючих VIEROL АG. Нещодавно, керуючий директор Nexus Automotive Germany GmbH пан Кірр, відвідав головний офіс нового партнера, аби предметно обговорити напрямки співпраці.

 

Керівництво Nexus не лише познайомився зі штаб-квартирою компанії VIEROL, а й отримало повну інформацію про показники нового логістичного центру VIEROL. Це сучасний центр, з розумними стелажними системами. Він забезпечує високу надійність та швидкість обробки й транспортування вантажів.

VIEROL AG — постачальник міжнародного рівня в галузі автомобільної промисловості. Сімейна компанія з головним офісом в Ольденбурзі була заснована в 1977 Юргеном Р. Фіртельхаусом (Jürgen R. Viertelhaus). З того часу вона постійно розвивається і зарекомендувала себе як успішний міжнародний постачальник автокомплектуючих з міцними позиціями на ринку.

Через філії у Шанхаї та Сінгапурі VIEROL AG підтримує важливі контакти з міжнародними діловими партнерами. Клієнти у більш ніж 125 країнах довіряють якості брендів VEMO, VAICO та ACKOJAP. Під маркою VEMO торговим компаніям пропонується різноманітний асортимент ексклюзивних електронних автомобільних деталей. В асортимент VEMO зараз входить понад 15 000 найменувань виробів, у тому числі датчики та перемикачі, системи рециркуляції.

Асортимент продукції під маркою VAICO включає понад 27 000 запасних частин. Під маркою VAICO випускаються компоненти повітряної системи двигуна та трансмісії, а також інтелектуальні рішення для станцій технічного обслуговування й ідеальні альтернативи оригінальним компонентам.

Постачальник пропонує комплектуючі для автомобілів з німецькою якістю. Багато компонентів було відзначено печаткою Q+. Цим знаком якості відзначаються вироблені в Німеччині автомобільні деталі з якістю оригінальної продукції. Тому у всьому світі знак Q+ на виробах означає найвищу якість, точність та технічну майстерність німецьких інженерів. В інтернет-магазині на www.autoteile.de компанія VIEROL AG пропонує понад 43 000 електронних та механічних автомобільних деталей під марками VЕМО, VAICO та ACKOJAP.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня