Airtex провів ребрендинг логотипу та упаковки

Airtex провів ребрендинг логотипу та упаковки

Один з найбільших світових виробників насосів, компанія Airtex, презентувала свій новий фірмовий стиль, а разом із ним і новий слоган, Power In Pumps. Що означає цей ребрендинг? 

 

 

У рамках кампанії з підвищення впізнаваності бренду на ринку Європи, Airtex переглянув свій імідж і презентував новий слоган, пакування продукту та маркетингові матеріали. Все це зробить бренд більш упізнаваним серед майстерень та технічних фахівців, а також автовласників.

Легендарний червоний логотип Airtex був збережений, але тепер він підтримується новим слоганом Power In Pumps, а також лініями, що символізують потік, який, як і компанія, адаптується та змінюється залежно від різних рідин, будь то вода, антифриз чи пальне. У  компанії розраховують, що новий імідж підкреслить їхній досвід у сфері виробництва оригінального обладнання, а ще наголосить на трирічній гарантії Airtex, авторитеті «Зроблено в ЄС» та унікальному запатентованому дизайні продуктів.

 

 

 

 

Airtex є виробником як на конвеєр, так і на вторинний ринок. Асортимент включає паливні насоси, водяні насоси та комплекти помп з ременями та роликами (теж від постачальників ОЕ-рівня).

 

Сем Робінсон, менеджер з бренду та маркетингу Airtex в Європі: «Дуже важливо, щоб наш новий брендинг ідентифікував нас саме такими, якими ми є – сучасними та далекоглядними, але з довгою історією та десятиліттями досвіду, які можна використати».

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня