Діагностичний сканер BlueTech VCI для всіх видів авто

Діагностичний сканер BlueTech VCI для всіх видів авто

Компанія Delphi Technologies Aftermarket, яка віднедавна належить BorgWarner Inc, розширила асортимент мультифункціональним обладнанням. Діагностичний сканер BlueTech VCI значно підвищить якість роботи автомайстерні та скоротить час обслуговування авто. Дізнайтеся як працює цей мультифункціональний пристрій.

 

Пристрій для діагностики інноваційний і при цьому абсолютно зрозумілий у використанні. Він підтримує розширену перевірку автомобілів, а також допомагає збирати реальні дані та забезпечує інші додаткові функції. Новий сканер підтримує як легковий, так і легкий комерційний (LCV) і вантажний транспорт.

 

Діагностика гібридів та електромобілів 

Виробник зазначає, що прилад BlueTech VCI розроблений з нуля, аби відповідати динамічно мінливому світові automotive aftermarket. Це помітно навіть зовні – світлодіодна панель з піктограмами та підсвічування з відповідною колірною ідентифікацією допомагають сервісменам зчитувати основні параметри роботи приладу під будь-яким кутом.

Важливо - новий діагностичний прилад допоможе СТО обслуговувати гібридні та електричні автомобілі, забезпечуючи їх покриття.

Захист даних автомобіля 

До пристрою інтегрована підтримка протоколу CAN FD. Це забезпечує ефективну триканальну діагностику (CAN+DoIP) таких функцій сучасних автомобілів, як системи телематики або допомоги водієві.

Прилад отримав вбудований Wi-Fi, з підтримкою шифрування інформації, що передається.

Це робить діагностичний пристрій дуже безпечним. Адже в сучасних автомобілях захист даних вже так само важливий, як і механічна частина. Пристрій підтримує систему DTC-assist, завдяки якій можна дистанційно запросити допомогу в експертів Delphi.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня