Delphi Technologies запускає платформу онлайн-навчання

Delphi Technologies запускає платформу онлайн-навчання

Delphi Technologies, що входить до сімейства BorgWarner, запускає нову платформу електронного навчання – Delphi Technologies Academy. Мета - дати фахівцям автомобільної промисловості інструмент покращення своїх навичок та доступ до інформації про останні технологічні розробки автовиробника. Платформа значно розширює існуючий перелік тренінгів компанії та дозволяє передавати знання від OEM-постачальника на вторинний ринок.

 

Платформа відповідає запиту ринку на «змішане навчання», коли автомайстри можуть доповнити практичне навчання віртуальним. Сервіс долає деякі проблеми, з якими мають справу відвідувачі традиційних виїзних навчаннь - брак часу та додатковіі витрати. Академія Delphi Technologies надає доступ до навчальних матеріалів на будь-якому пристрої, включаючи смартфони, та у більш зручний час.

Академія Delphi Technologies охоплює широкий спектр автомобільних систем та технологій, включаючи сучасні системи допомоги водієві ADAS, систему нейтралізації вихлопних газів, дизельні та бензинові паливні системи, електрообладнання та системи шасі.

Важливо відзначити, що доступні кілька навчальних модулів, присвячених гібридам та електромобілям, для яких потреба в обслуговуванні постійно зростає. І у цій сфері компанія Delphi є практично першопрохідником. У розділі пропонується повний спектр інформації - від відеоінструкцій про безпечний підйом гібридних та електричних автомобілів до детальних оглядів останніх систем оригінального обладнання.

Платформа використовує сучасні цифрові рішення та функції, які допомагають майстрам взаємодіяти з інформацією в інтерактивному режимі. Діагностичному навчанню допомагає симулятор двигуна, який дозволяє користувачам замінювати або ізолювати різні компоненти у віртуальному середовищі, щоб допомогти визначити основну причину проблеми.

Платформа буде запущена з вісьма категоріями навчання, які в сукупності пропонують понад 200 курсів Вони поєднують теорію та навчальні відео, з додаванням нових модулів кожні 3-4 тижні. Кожен курс призначений для задоволення потреб широкої аудиторії, від учнів, які розпочинають свою кар'єру, до досвідчених технічних фахівців.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня