Як британські автосервіси знаходять клієнтів через платформу Fit it For Me

Як британські автосервіси знаходять клієнтів через платформу Fit it For Me

Британська компанія LKQ Euro Car Parts заявила, що її платформа Fit it For Me успішно працює та залучає все більше замовлень. На цьому сервісі автомайстерні можуть підбирати замовлення на установку деталей, які кінцеві клієнти самостійно замовили онлайн у дистриб'юторів запчастин. За словами LKQ Euro Car Parts, після запуску у травні 2020 року платформа залучила вже 1 мільйон фунтів стерлінгів (близько 1,2 мільйона євро) у замовленнях для automotive aftermarket.

 

Це можна назвати успіхом та досить вагомим показником. Адже у Великій Британії, як і в Україні, та більшості інших країн, такий підхід не користується загальною популярністю серед автомайстерень. Багато СТО заперечують проти встановлення деталей, які клієнт привозить сам. Але в LKQ Euro Car Parts наполягають на тому, що автосервіси, які використовують нові можливості, заробляють більше. За їхніми словами серед тих 1500 автомайстерень, які отримали замовлення через сервіс, 89% забезпечили собі повторні візити клієнтів.

Ентоні МакЕтир, торговий директор LKQ Euro Car Parts, сказав: «Ми запустили Fit It For Me, щоб допомогти незалежним СТО отримати більше замовлень через цифрові канали. Вони мають доступ до нових автовласників, яких можуть зробити постійними клієнтами. З усіх онлайн-продажів запчастин у Великій Британії половина зрештою встановлюється автомайстернями, а не самостійно. Мета сервісу Fit It For Me у тому, щоб спростити процес та максимізувати переваги для автомайстерень та їх клієнтів, гарантуючи якісний ремонт з першого разу. І досягнення позначки 1 мільйон фунтів стерлінгів демонструє, що обидві сторони процесу ясно бачать його переваги».

Джуніор Нандра, власник автосервісу All Ford, учасника платформи, додав: «Я порадив би будь-якому автосервісу підписатися на цю послугу, якщо вони можуть — це чудова можливість залучити нових клієнтів у ваш автосервіс. Особливо тих, хто раніше відвідував лише дилерські центри. Якщо клієнти будуть вражені вашим сервісом, вони повернуться до вас у майбутньому за ціннішою роботою».

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня