GSP розширила асортимент для гібридів та електромобілів

GSP розширила асортимент для гібридів та електромобілів
Стратегія сталого розвитку GSP передбачає, що бізнес-діяльність компанії має приносити користь суспільству. Виробник приділяє велику увагу інвестиціям у зниження глобального рівня викидів. У 2021 р. GSP долучилася до сфери будівництва електрокарів та гібридних авто. Технології компанії були належним чином оцінені автовиробниками, а двоє з них відзначили GSP у якості преміального партнера.
 
 

Піввісі для виробництва електромобілів

Запчастини GSP застосувала компанія Huawei у своїй плагін-гібридній силовій установці, яку можна використовувати на авто як з повним, так і з переднім приводом. До кінця 2021-го планувалося зібрати 8500 таких агрегатів. Для GSP це означає виробництво та постачання 17 000 піввісей.

Другим проєктом став EX5, електромобіль класу B, виготовлений китайською компанією WM Motor Technology Co Ltd. Для випуску цих авто GSP поставила 14 000 піввісей у 2021 році.

Повний асортимент запчастин спрощує обслуговування гібридів

Що стосується ринку післяпродажного обслуговування, то компанія розширила свій асортимент  у сегменті електромобілів.

Для всіх популярних електричних та гібридних моделей доступний розширений спектр деталей шасі.

Клієнти можуть легко придбати повний асортимент таких деталей від одного виробника, що значно спрощує обслуговування автомобіля.

Відновлювальні технології у виробництві

Також треба сказати, що GSP інвестує $1,5 млн у будівництво електростанції, яка працюватиме на сонячній енергії. Таким чином компанія планує використовувати більше відновлювальної енергії у виробництві.

 

Про компанію

GSP AUTOMOTIVE Group — провідний виробник автомобільних комплектуючих на світовому ринку післяпродажного обслуговування. Компанія з 1985 року виробляє приводні вали, комплекти шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРКШ), колісні підшипники та гумометалеві елементи, деталі рульового керування й підвіски.

Персонал GSP включає понад 2300 людей, компанія виробляє понад 10 мільйонів комплектів шарнірів та 5 мільйонів приводних валів на рік. Весь асортимент продукції компанії охоплює понад 2500 ШРКШ та понад 1500 приводних валів. Крім того, GSP виробляє широкий асортимент маточин (3,2 мільйона на рік) та гумометалевих виробів (6 мільйонів на рік), а також близько 25 мільйонів деталей рульового управління та підвіски. Продукцію GSP можна знайти в більш ніж 120 країнах з охопленням парку близько 95%.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня