Яке майбутнє в автомобільного ринку Росії

Яке майбутнє в автомобільного ринку Росії

Info-parts вивчав наскільки боляче санкції вдарили по автомобільно ринку Росії. Всесвітньо відомі автомобільні бренди припинили постачання та зупинили свої виробничі потужності на території країни-агресора. Наразі в Росії можуть збирати тільки Ниви, та кабіни Камазів американського зразка 60-х років. Втім експерти, не втрачають оптимізму. Вони роблять ставку на Китай та сірий бізнес. Чи вдасться цей план? Більше інформації в матеріалі.

 

Форум по фінансових інструментах авторинку Росії Fin AUTO 2022, який відбувся 6 квітня в Москві, розпочався з хвилини мовчання, щоб всі присутні мали змогу обдумати причини, які поставили бізнес у цю складну ситуацію. З першої доповіді стало зрозуміло, що Автостат нині не може навіть спрогнозувати, як виглядатиме автомобільний ринок Росії найближчим часом. Через війну Росії проти України, яку російські експерти називають спецопераціює, ринок входить у фазу стагнації.

Вся надія на китайський автопром

Зменшення дилерських центрів в Росії триває вже кілька років поспіль, починаючи з 2014 р. За оптимістичними прогнозами не менше 50% офіційних дилерів піде з ринку. Решта працюватиме в тіні: займатися сервісом та обслуговуванням існуючого в країні парку.

Безпрецедентний рівень санкцій проти Росії

 

 

Провідні автомобільні концерни не будуть псувати свою репутацію співпрацею з країною-агресором заради 2 % глобального ринку, які припадають на Росію. Єдина країна, яка на думку російських експертів продовжуватиме економічні відносини з Росією – Китай. Він не орієнтований на ринки США та ЄС й хоче зайняти вільну нішу, яка утворилася з виходом світових виробників. Корейці наразі мовчать, але доля російського ринку від їхніх глобальних продаж 7-8 %. Тож російський бізнес сподівається, що корейські бренди залишаться.

Жевріла надія й на сірий імпорт з Вірменії та Казахстану. Та практика показала недієздатність такого механізму, бо ринок цих країн дуже малий й імпортувати через нього сірі автомобілі до Росії не вдасться. Адже партнери зайняли жорстку позицію й попередили своїх дилерів про серйозні наслідки в разі таких махінацій.

Через Вірменію та Казахстан Росія немає змоги поставляти ні автомобілі, ні автомобільні запчастини преміум класу. Один з представників дилерів не розповідає про свої логістичні ланцюжки, але констатує, що з великими труднощами роздобув запчастини до одного японського бренду та двох німецьких. «Черга закрита – не підходите», - відразу наголосив спритний бізнесмен, якому вдалася ця схема.

43% - падіння автомобільного ринку в березні. Якими будуть результати квітня – ніхто не береться прогнозувати. Постачання зупинене практично повністю. Нині складається таке враження, що дилери не хочуть розлучатися з автомобілями. Так, якщо BMW X4 має рекомендовану офіційну роздрібну ціну – від 5 млн. руб., то «жива» машина вартує від 8,5 млн. руб. Зараз бізнес просто не знає реальної вартості рубля стосовно валюти. Є живий курс, але й за ним придбати валюту не можливо. Якщо раніше вартість автомобілів на ринку корелювалася з ціною за барель нафти, то сьогодні цей аналітичний інструмент не працює.

 

Не дивлячись на хороші ціни на нафту – вартість автомобілів росте, а автомобільний ринок стрімко скорочується.

 

Росіянам доведеться пересідати на Ниву. Бо лише цей автомобіль практично на 100% незалежний від імпортних компонентів. Не дивлячись на те, що в країні є безліч Інститутів економічного розвитку та стабільності, Росія нічого не може випускати самостійно. Всі кошти, які були виділені на локалізацію виробництва починаючи з 2016 року – розчинилися в кишенях корупціонерів.

Сьогодні стрімко скорочується штат працівників дилерських центрів (фахівці із закупівель, продавці, менеджери, маркетологи), працівники страхових компаній та банків, які працювали на автомобільному ринку опиняються на вулиці.

Дефіцит шин, автозапчастин та інструменту

У березні 2022 р. через призупинення роботи в Росії популярних шинних брендів і "перевзуттєвого" сезону, водії почали масово скуповувати шини: попит на зиму зріс на 60%, на літо на 120%. Офіційні ціни зросли на 30-40%.

При цьому чітко простежується тренд: дорожчають шини тих марок, які призупинили виробництво в Росії: Continental, Michelin, Yokohama, Bridgestone.

«Будь-які оцінки ринку зараз є актуальними на конкретну хвилину. Що буде за годину вже невідомо, а що буде завтра тим паче. На цей час вартість запасних частин зросла в середньому на 60-70% за основними групами товарів, а вартість самих робіт подорожчала на 20%», - розповів autonews.ru директор і співзасновник міжнародної мережі автосервісів FIT SERVICE Данило Соловйов.

Як зазначив експерт, у вартості послуг є й інші складові: ціна обладнання, інструменту, амортизація, інфляція, безліч витратних матеріалів, необхідних для ремонту.

«При цьому витрати вже випереджають зростання вартості послуг. Якщо брати реальну картину, то вартість послуг мала вирости на 35-40%, а не на 20%. Але найближчим часом вона точно зросте та наблизиться до реальних показників», — прогнозує експерт.

За словами Соловйова, зростанню цін сприяє і дефіцит кузовних елементів. «Більшість деталей — оригінальні від автовиробника. Вартість кузовних запчастин зросла не пропорційно курсу, а в 3-5 разів, деякі позиції й у 10 разів. Оскільки їх зараз немає на ринку, їх не завозять до Росії», — оцінив експерт.

Експерт навів порівняльну таблицю на вартість робіт із ТО на Hyundai Solaris 1,4-1,6.

На цьому фоні російські ЗМІ прогнозують стрімке зростання крадіжок автомобілів в росії.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня