TecDoc включили до навчальної програми для спеціалістів aftermarket

TecDoc включили до навчальної програми для спеціалістів aftermarket

Компанія TecAlliance, власник найпопулярнішого каталогу підбору запчастин TecDoc, розуміє значення онлайн навчання в сучасному світі. Тому бере участь у партнерських проєктах з метою підвищення рівня кваліфікації сервісних фахівців.

 

Разом з autoFACHMANN, офіційним навчальним центром німецької автомобільної асоціації Zentralverband Deutsches Kfz-Gewerbe (ZDK), TecAlliance сприяє виробничо-технічному навчанню в галузі обслуговування механічної частини автомобілів. Завдяки можливостям каталогу TecDoc та навчальним відеороликам стажери підбирають деталі в електронних каталогах запасних частин безпосередньо на навчальній платформі.

 

Каталог TecDoc інтегрований у підручник

З 1972 року «autoFACHMANN» своєю активністю підтримує всіх спеціалістів автомобільної промисловості Німеччини у різних сферах – від навчання в галузі технології обслуговування автомобілів до управління автосервісом. Для приблизно 60 000 учнів autoFACHMANN створює щомісячні добірки навчальних матеріалів.

Компанія autoFACHMANN охоплює своїм навчальним контентом як ринок оригінального обладнання, так і афтермаркет. Для цифрового уроку пошуку деталей в електронних каталогах запасних частин редакційна група autoFACHMANN обрала саме TecDoc від TecAlliance з різних програмних рішень IAM й інтегрувала у свій підручник. Тепер ним користуватимуться близько 15 600 стажерів-першокурсників у галузі автомобільної мехатроніки. І це лише цього року.

За словами Сібіл Вайншенк, контент-менеджера autoFACHMANN у Vogel Communications Group:

«Стажери не повинні пам'ятати все. Швидше вони повинні знати, де вони можуть швидко і надійно знайти необхідну їм інформацію. Тому TecDoc є хорошим прикладом авторитетного електронного каталогу на незалежному вторинному ринку».

«У той час, як інші постачальники пропонують хороші рішення для тестування, інструкції з ремонту або додатків для діагностики та вимірювань, TecDoc додатково пропонує електронний каталог запасних частин. Це відсутнє в інших постачальників для незалежного вторинного ринку», — каже редактор електронного навчання Торстен Блос, який створює цифровий контент для autoFACHMANN і працює технічним тренером.

Після успішного дебюту компанія TecAlliance планує подальшу співпрацю та додаткові навчальні програми – як з autoFACHMANN, так і з іншими партнерами.

Навчальні вебінари для всіх охочих 

 

Експерти TecAlliance планують серію навчальних вебінарів. Чи цікава Вам така технічна підтримка? Якщо так, Заповніть форму, де зазначте технічні теми, які б ви хотіли б прослухати на навчальних вебінарах з представниками TecDoc

 

 

 

Продукцію компанії TecAlliance, а саме електронний каталог із підбору запчастин TecDoc WebCat 3.0 можна купити в Україні офіційно! А також у всіх країнах СНД: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Узбекистан. Партнером та дистриб'ютором TecDoc є компанія AGV Aftermarket. Замовлення та тестовий доступ можна оформити на сайті http://webcat.tecdoc-cis.com/

Завантажуйте мобільний додаток TecDoc безкоштовно, якщо ви користувач Premium Version або основна ліцензія TecDoc!

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня