Launch запускає продаж інтелектуального діагностичного приладу PRO 5 Link

Launch запускає продаж інтелектуального діагностичного приладу PRO 5 Link

Launch PRO 5 Link створено на основі PRO 5 Plus - він надає автосервісом більше інструментів діагностики. Ми дізналися як працює новий прилад та які інновації містить.

 

PRO 5 Link проводить діагностику легкових та вантажних автомобілів. Розширений інтерфейс приладу підтримує кілька протоколів зв'язку та діагностики, включаючи DOIP, CAN FD, J2534/1/2, D-PDU, RP-1210/C, Wi-Fi 5 ГГц, Ethernet, USB 2.0.

Інтелектуальна діагностика PRO 5 Link автоматично визначає автомобіль за VIN, охоплюючи понад 70 марок. Деталізована інформація подається в модульному вигляді. До програмного забезпечення включено понад 15 варіантів скидання помилок та спеціальних функцій.

Використовуючи керовану діагностику та технічну інформацію, технічний фахівець легко усуває проблему несправності, заощаджуючи час та підвищуючи ефективність. Підключене динамічне калібрування систем допомоги водієві ADAS. Статичні калібрування можна виконувати, придбавши додатково набори ADAS PRO та ADAS Mobile.

Технічні характеристики планшета PRO 5 Link 

Планшет PRO 5 Link використовує найсучаснішу систему Android OS 9.1 і включає 10,1-дюймовий дисплей, 4 ГБ ОЗУ і 64 ГБ пам'яті (з можливістю розширення до 32 ГБ за допомогою карти micro-SD). Процесор 1,8 ГГц дозволяє швидко аналізувати інформацію, без затримок надаючи діагносту необхідні дані.

Дистанційна діагностика автомобіля

Новий Launch PRO 5 Link включає рішення для дистанційної діагностики Smartlink. Це нова розробка, яка дозволяє технічному спеціалісту звертатися до віддаленого експерта, який за допомогою інтерфейсу Smartlink підключається до автомобіля.

З дистанційною діагностикою можна виконати будь-який ремонт, що значно скорочує потребу технічних фахівців у придбанні додаткових діагностичних інструментів або аутсорсингу. А це означає, що автомобіль може бути відремонтований швидше. Доступ до сервісної платформи Launch Smartlink оплачується щорічно підпискою або з оплатою за разовий доступ.

PRO 5 Link поставляється з дворічною гарантією, дворічним програмним пакетом із щоденними оновленнями програмного забезпечення та річною підпискою на модуль Launch CarSet Electronics Database.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня