Розробники MOE-STO надають автостанціям безкоштовний доступ до CRM

Розробники MOE-STO надають автостанціям безкоштовний доступ до CRM

Завершився один з ключових етапів розробки української CRM- системи MOE-STO. До програмного забезпечення інтегровано всі базові функції, необхідні для роботи невеликих та середніх незалежних автомайстерень. Зараз розробники надають можливість безкоштовно користуватися CRM MOE-STO, аби користувачі відчули всі її переваги та сильні сторони.

ІТ фахівці, спільно з керівниками СТО з п'яти міст України переходять до наступного масштабного кроку - інтеграція до MOE-STO постачальників запчастин та розробка зручної аналітики для відслідковування динаміки бізнесу. 

Основні діючі функції MOE-STO 

  • Автоматичний підбір запчастини під час оформлення замовлення з допомогою офіційного TecDoc.

  • Встановлення нормо-годин, за якими працюють дилерські автосервіси.

  • Швидкий та зручний розподіл завдань й планування роботи майстрів в Календарі, який має 5 способів формування графіку та фільтр по співробітникам.

  • Створення індивідуального каталогу послуг та каталогу запчастин, яких немає в TecDoc, щоб зафіксувати ціни чи акційну ваттість незалежно від діючих нормо-годин.

Розробники підготували кілька коротких відео з оглядом можливостей MOE-STO. Переглянути інформаційні ролики бажаючі можуть на YouTube каналі  MOE-STO CRM Автосервис:

Швидкий старт роботи! 

Графік завантаження СТО у 5 зручних форматах

Власний каталог послуг. Фіксована або акційна вартість

На даному етапі організатори проекту запрошують експертів, власників автосервісів та директорів, які бажають реалізувати свої ідеї автоматизації управління СТО, стати частиною робочої групи. Для цього потрібно написати  у вайбер (0503577047) або приєнатися до групи у соцмережі www.facebook.com/moecto 

CRM- система MOE-STO - спільний проект Української компанії AGV Lab та німецького постачальники даних TecAlliance GmbH. Софт автоматизує не лише управління автосервісом, а й підбір запчастин в процесі оформлення замовлення з допомогою бази даних TecDoc. Простий інтерфейс буде зрозумілий як керівнику СТО, так й менеджеру-консультанту. Цей ІТ-інструмент збільшує швидкість й точність обслуговування клієнтів, дозволяє планувати завантаженість майстрів та гарантує прозорість робіт. Головне – з платформою навіть студент протягом 3 хвилин якісно оформить наряд-замовлення. 

Переходьте за посиланням moe-sto.com та автоматизуйте управління своїм бізнесом

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня