Як розвивати магазин запчастин з TecDoc White Label: досвід іноземних компаній

Як розвивати магазин запчастин з TecDoc White Label: досвід іноземних компаній
Що таке TecDoc White Label? Це готовий інтернет-магазин з вбудованим каталогом TecDoc, який достатньо забрендувати під свої потреби. Звичайно, розробники TecAlliance можуть реалізувати всі додаткові функції, якщо вони вам необхідні. Причому досить швидко. Так, для Mahle Aftermarket новий онлайн-каталог на базі рішення TecDoc White Label створено за шість тижнів.

 

Як компанії використовують можливості TecAlliance для розвитку свого бізнесу у сфері e-commerce? Розглянемо кілька цікавих прикладів. 

 

Allegro.pl (Польща)

Про інтеграцію TecDoc на сайт найбільшого в Польщі ресурсу у сфері онлайн-рітейлу ми вже писали. Але поглянемо на платформу під технічним кутом. 

Allegro.pl - це найбільший у Польщі майданчик для онлайн-продажів в будь-яких сферах. Такий собі місцевий Амазон, де будь-які компанії можуть продавати свої товари. Втім, Allegro ніколи не займався продажами самостійно. Це платформа, на якій сьогодні реалізують свої товари понад 120 000 торговців. Кількість продукції сягає мільярда артикулів.

Послугами Allegro.pl користується більшість жителів Польщі, у яких є інтернет. Статистика свідчить про 20 мільйонів відвідувачів щомісяця. А це понад 80% інтернет-користувачів країни.

Компанія постійно відкриває нові підрозділи на платформі. Зокрема, з'явились категорії “Моторизація” та “Автозапчастини”. Додаючи цю пропозицію на сайт, в Allegro.pl розуміли - якщо вони не хочуть потонути у поверненнях, то потрібно забезпечити правильний підбір. Це підтвердили й результати опитування потенційних клієнтів - 40% сказали, що побоюються купівлі неправильних запчастин в результаті неправильного підбору.

Саме так було прийнято рішення інтегрувати TecDoc. Заходячи в підрозділ “Моторизація” або “Автомобільні запчастини” клієнт бачить стандартний функціонал вибору марки-моделі-модифікації. Це дозволяє відфільтрувати деталі по конкретному автомобілю. Звичайно, доступна також велика кількість фільтрів - по бренду, групі запчастин тощо.

Сьогодні в категоріях “Моторизація” та “Автозапчастини” продається понад 30 мільйонів артикулів щороку. І це найбільший підрозділ на сайті Allegro.pl.

 

Kfzteile24.de (Німеччина та 5 країн ЄС)

Інтернет-магазин kfzteile24 – компанія з Берліна, заснована у 2001 році. За двадцять років вона виросла до одного з лідерів німецького онлайн-ринку продажів автозапчастин. Окрім однойменного ресурсу компанії належить інтернет-магазин autoteile24.de. Також вона має e-commerce майданчики в Австрії, Нідерландах, Польщі, Франції та Данії (в деяких під брендом carpardoo).

Статистичні показники kfzteile24.de:

  • асортимент понад 2,5 мільйона деталей;

  • понад 10 000 відправлених замовлень щодня;

  • доставка в той же день для замовлень, зроблених до 15:00;

  • колектив понад 500 працівників;

  • оборот у декілька сотень мільйонів євро (точні цифри не розкриваються).

Це один з лідерів ринку не лише за обсягами продажів, а й за іншими показниками. Стандарти якості, сервіс та своєчасна доставка відзначаються клієнтами, які неодноразово обирали kfzteile24, як найкращий бренд у сфері онлайн-замовлень автозапчастин. Це винагороди від таких авторитетних видань, як Auto motor und sport, AutoBild та Die Welt.

Всі онлайн-платформи компанії, а їх 7 штук, побудовані на базі рішення TecDoc White Label. Клієнти отримують в результаті безпрецедентну точність підбору, яка доступна лише в продукті компанії TecAlliance. Тим паче у версії TecDoc для країн ЄС є можливість замовлення запчастин, в якій також реалізовано багато корисних та зручних функцій. Всі вони теж підтримуються на сайтах kfzteile24.de.

 

Autodoc.co.uk (Німеччина та 27 країн ЄС)

 

У 2021 році німецька компанія Autodoc була беззаперечним лідером з онлайн-продажів автозапчастин в Європі. Під різними брендами компанія оперує мережею з 269 інтернет-магазинів з продажів автозапчастин та автокомпонентів (зокрема, шин, олив, акумуляторів тощо) у 27 європейських країнах.

 Статистичні показники Autodoc.co.uk:

  • 842 мільйони євро обороту у 2020 році;

  • 50 000 м. кв. складських приміщень у Німеччині та Польщі;

  • 4600 працівників в різних країнах.

Autodoc це не лише найбільший європейський інтернет-магазин автозапчастин, а й компанія, яка розвивається найшвидшими темпами в галузі. Лише за 2020 рік їх оборот зріс на 37,6% - від 612 до 842 млн євро. Коли компанія була заснована в Берліні у 2008 році, її оборот склав лише 40 тис. євро.

Портфель продуктів на цей час включає близько 4 млн товарів від 1400 виробників для 166 марок легкових та 23 вантажних автомобілів, а також 154 моделей мотоциклів. Сумарно це 67 тисяч модифікацій транспортних засобів.

За складний для світу 2020 рік всі інтернет-магазини компанії отримали 771 млн унікальних переглядів від 12 млн користувачів. Щоденно обробляється понад 40 тис. замовлень.

Компанія активно розвиває свій ютуб-канал, де вже розміщено понад 3000 відео з ремонту автомобілів.

Абсолютно всі сайти компанії мають відмітку TecAlliance TecDoc Inside, що означає - вони побудовані на базі відповідного рішення. Точність підбору та пошук серед максимальної кількості брендів та груп автокомпонентів передбачає, що клієнти Autodoc можуть обирати будь-що для будь-яких автомобілів. Саме це стало каталізатором зростання та одним з наріжних каменів успіху на ринку. 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня