Michelin продемонструвала шини без повітря

Michelin продемонструвала шини без повітря

Провідний виробник автомобільних шин Michelin понад 16 років працює над створенням безповітряних шин. На переконання виробника  вони можуть прослужити довше і мати значні екологічні переваги. Фінальну  редакцію винаходу продемонстровано на виставці Automechanika Frankfurt 2021.

Замість тиску повітря, шина, по суті, використовує ряд спиць, що додають їй міцності. Якщо просвердлити отвір у протекторі, шина не здується! Внутрішні спиці можна налаштувати на певну жорсткість з урахуванням бажаних характеристик прискорення та гальмування.

Мішлен каже, що Uptis можуть прослужити до трьох разів довше, ніж звичайна шина. Не потрібно турбуватися про проколи або недостатнє накачування шин, що зменшують їх зносостійкість. Це матиме позитивний вплив і на екологію. За даними компанії, щорічно на сміттєзвалище надходить понад 200 мільйонів шин. Автовласникам залишається сподіватись, що тривалий термін використання новітніх шин не стане причиною їх захмарної ціни.

Після тест-драйву автомобіля Mini на шинах Uptis, представники громадськості повідомили, що відчуття від водіння можна порівняти з їздою на звичайному комплекті шин. Це і є головна мета спеціалістів з Мішлен: вивести на ринок нову та покращену шину, не вимагаючи особливих навичок від користувача.

Схоже на те, що Michelin у співпраці з компанією GM нарешті закінчив розробку та розпочне продаж безповітряної шини для легкових автомобілів найближчі два роки.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня