Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2156

Continental представляє новий 3D-дисплей

Continental представляє новий 3D-дисплей
  • 3D-дисплей не потребує спеціальних окулярів та дебютує на кросовері Genesis GV80    
  • 3D-технологія використовує салонну відеокамеру Continental для відстеження напрямку погляду водія
  • Потужний комп'ютер: технологія Cross Domain Hub згладжує кордон між різними екранами
  • Нове покоління 3D дисплеїв вже в розробці   

Бабенхаузен, Німеччина, 16 березня 2020 року. Технологічна компанія Continental запускає в серійне виробництво дисплей з автостереоскопічними 3D-технологією для новітнього кросовера HMC Genesis GV80 high-line. Новинка дозволяє відображати на екрані тривимірні шкали, інформаційні покажчики і мультимедійні об'єкти. Наприклад, відображається попередження про знак зупинки в зоні прямої видимості водія. Щоб побачити тривимірний застережливий сигнал ніяких спеціальних окулярів не потрібно. Continental використовує параллаксні бар'єри - похилі ламелі, які поділяють зображення для глядача. Виникає ефект немов при погляді на два різних реальних об'єкта, які злегка зміщені для правого і лівого ока. Так моделюється тривимірне зображення.

Салонна відеокамера Continental визначає лінію огляду водія та регулює тривимірні зображення відповідно до положення голови. Щоб уникнути втоми водія камера самостійно визначає фокус уваги і може виявити моменти відволікання, що свідчать про втому. Завдяки тривимірній візуалізації комбінації приладів Continental вдалося не перевантажувати водія інформацією, від систем допомоги водієві, динамічних показників до інформаційно-розважальних програм.

«Завдяки нашому дисплею з автостереоскопічною 3D-технологією ми піднімаємо взаєморозуміння людини з машиною на абсолютно новий рівень і закладаємо основи для інтуїтивного спілкування в салоні автомобіля майбутнього», - сказав доктор Френк Рабе, глава Human Machine, бізнес-підрозділу Continental. «Ми не економили на комфорті та безпеці розробляючи архітектуру електроніки Cross Domain Hub».

Cross Domain Hub стирає межі між екранами і блоками управління

В майбутньому, заради зменшення складності та заощадження маси, нам потрібна буде невелика кількість блоків управління для всіх пристроїв введення та виведення в автомобілі. Cross Domain Hub - це високопродуктивний комп'ютер і основа для 3D-дисплея Continental, який з’явиться в новому кросовері HMC Genesis. Ми прагнемо перейти від безлічі окремих блоків управління до декількох високопродуктивних комп'ютерів. У наступному поколінні Cross Domain Hub від Continental усі без винятку дисплеї будуть об'єднані в один блок. Водій зможе розподіляти контент за кількома дисплеям, наприклад, за допомогою управління жестами, перетягуючи навігаційні карти з дисплея переднього пасажира на власний екран як йому забажається. За замовчуванням дисплеї об'єднані в один і пропонують всі доступні послуги.

Lightfield Display: 3D-фільми в автомобілі для всіх

Щоб забезпечити доступ до якісного тривимірного зображення для всіх пасажирів, в тому числі що знаходяться на задніх сидіннях, Continental розробляє новий 3D-дисплей на основі природної технології 3D Lightfield від Leia Inc. із Силіконової долини. З цією технологією немає необхідності в камерах, що визначають рух голови, або в 3D-окулярах. Технологія Natural 3D Display не лише заощаджує вагу, простір та витрати, але й відкриває цілий світ цифрових послуг для всіх пасажирів - від відеоконференцій і онлайн-покупок до ігор з доповненою реальністю і 3D-фільмів. Замість параллаксного бар'єра, описаного вище, ця система використовує технологію дифракційного підсвічування світлового поля або Diffractive Lightfield Backlighting (DLB™) від Leia. Оптичний спрямовувач хвиль з дифракційною решіткою і наноструктурами під панеллю дисплея створює природний тривимірний ефект згинаючи потоки світла. Continental зараз адаптує цю технологію до серійного виробництва, яке планується до 2022 року.

 

Continental розробляє новаторські технології та послуги для стійкої і пов'язаної мобільності людей і їх товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспорту. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, і в даний час в 59 країнах і на ринках працюють близько 240 000 чоловік.

Департамент шин має 24 виробничих і конструкторських підрозділи по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників близько 56 000 чоловік, в 2018 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,4 млрд. євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних автомобілів і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну і екологічно ефективну мобільність. Портфель департаменту Шини включає в себе послуги з торгівлі шинами і навігаційними системами, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.  

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня