Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2156

7 порад з безпечної експлуатації автомобільного підйомника

7 порад з безпечної експлуатації автомобільного підйомника

Наявність автомобільного підйомника в автомайстерні дуже полегшує і прискорює роботу автомеханіків. Але в той же час, робота з таким обладнанням вимагає дотримання правил безпеки.

 

Ми зібрали сім порад, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від автомобільного підйомника і насолоджуватися багаторічним безпечним використанням в майбутньому.

1.      Забудьте про покупку уживаного підйомника

Ви знаєте, що при купівлі вживаного автомобіля, перевірка історії обслуговування має життєво важливе значення? Ну, це ще більше відноситься до автомобільних підйомників.

Це тому, що регулярне технічне обслуговування абсолютно необхідно для збереження функціонального терміну служби вашого автомобільного підйомника. Якщо ви не можете бути на 100% впевнені в тому, що попередній власник доглядав за обладнанням бездоганно, було б поганою ідеєю купити цей підйомник з других рук. Наявні ризики безпеки просто не варті того.

Додатково до всього, у вас точно не буде гарантії на старий підйомник - так що всі виниклі проблеми вам доведеться усувати самостійно. Крім того, у більш старих автомобільних підйомників просто немає сучасних функцій безпеки.

2. Увімкніть функції безпеки вашого підйомника, перш ніж почати роботу

Ваш новий автомобільний підйомник буде оснащений безліччю сучасних функцій безпеки, таких як упори для коліс, підлокітники і блоки проти гойдання. Але пам'ятайте: ці функції безпеки не будуть працювати, якщо вони не задіяні. Так що витратьте час, щоб зрозуміти, як вони працюють - і переконайтеся, що вони задіяні і працюють належним чином, перш ніж почати роботу на автомобілі.

Дотримуйтесь правил безпеки при експлуатації автомобільного підйомника

3. Ніколи не перевищуйте максимальну вантажопідйомність

Тепер ви гордий власник автомобільного підйомника в своїй майстерні, і ви, ймовірно, відчуєте підйом в бізнесі, оскільки ви отримуєте більше обслуговування автомобілів, ніж будь-коли раніше.

Але перш ніж сказати «так» на підйом кожного нового транспортного засобу, який зустрічається на вашому шляху, знайдіть час, щоб перевірити вагу незнайомого транспортного засобу, перш ніж піднімати його. Перевищення вантажопідйомності вашого автомобільного підйомника - навіть на короткий час - просто не варто ризику.

4. Запам'ятайте основні правила перед початком роботи

Важливо переконатися, що бетонна плита під підйомником вашого автомобіля розрахована на максимальну його вантажопідйомність. Крім того, пам'ятайте, що установка підйомника поблизу краю плити, поруч зі швом або безпосередньо над натяжним тросом не є гарною ідеєю. Навіть якщо ці помилки не приведуть до аварії, вони напевно знизять ефективність вашого автомобільного підйомника.

5. Будьте уважні до «точок защемлення»

Защемлення може легко привести до пошкодження вашої власності або вас самих, якщо ви не будете ставитися до них з обережністю і повагою. Кращі виробники підйомників наймають інженерів, щоб допомогти визначити потенційні точки защемлення для шлангів та кінцівок і видалити їх зі своїх конструкцій. Так що шукайте підйомник, в якому немає або майже немає точок защемлення, перш ніж вони можуть вплинути на вас.

6. Використовуйте автомобільний підйомник з автоматичними замками безпеки

Ця функція безпеки автоматично блокує підйомник при піднятті автомобіля, запобігаючи раптове вільне падіння в малоймовірному випадку відмови компонента підвіски. На наш погляд, це найважливіша функція безпеки.

Як правило, після того, як ви підняли підйомник до необхідної робочої висоти, ви опускаєте підйомник до тих пір, поки він не буде надійно закріплений на замках. Це допомагає мінімізувати знос компонентів підвіски. Як тільки замки зачеплені, автомобільний підйомник повинен бути злегка піднятий, щоб відкрити запобіжники і опустити підйомник.

7. Будьте в курсі технічного обслуговування вашого підйомника

Незалежно від того, наскільки високої якості ваш підйомний механізм, щоб переконатися, що він знаходиться у відмінному робочому стані, ви повинні проводити технічне обслуговування і огляди на щоденній щотижневій і щомісячній основі і регулярно обслуговувати його у кваліфікованого фахівця.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня