Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2156

Час подумати про літні шини

Час подумати про літні шини
  • Шиномонтаж працює навіть під час каратнтину, і зараз вдалий час для зміни шин, тому не забудьте запланувати це в своєму календарі
  • Якщо ви міняєте шини самостійно, переконайтеся в цілісності шин і правильному моменті затяжки

З ростом температури повітря приходить пора зміни зимової гуми на літні шини. Їх потрібно міняти коли середньодобова температура складає 7°C та вище. Але незалежно від того, яким правилом ви користуєтесь, чим раніше ви визначитеся з датою заміни шин, тим більше у вас шансів швидко і вчасно замінити колеса. З огляду на безпеку, в тому числі в зв'язку з коронавірусом, ймовірні черги на обслуговування й обмежена кількість доступних постів. Тому краще цей процес не затягувати, враховуючи можливий ажіотаж в найближчі вихідні.

Рух на зимових шинах влітку не рекомендується. «Під час підвищення температури росте й гальмівний шлях, адже бічні канавки перестають працювати, автомобіль стає менш слухняним, та й зимові шини зношуються швидше», - попереджає Андреас Шленка, інженер-розробник шин Continental.

Якщо ви не впевнені в стані наявних літніх шин, краще підшукати їм заміну. У будь-якому випадку, перед заміною варто перевірити стан протектора і блоків, адже вони не повинні мати ознак пошкодження. Якщо колеса у порядку і ви хочете їх самостійно замінити, не забувайте про відповідні інструменти. Динамометричний ключ з дисплеєм необхідний для перевірки моменту затягування (рекомендовані значення можна знайти в керівництві з експлуатації). І тільки після того, як шини будуть накачані до потрібного тиску, ваш автомобіль зможе сміливо виїхати на зустріч літу!

Continental розробляє новаторські технології та послуги для стійкої і пов'язаної мобільності людей і їх товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспорту. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, і в даний час в 59 країнах і на ринках працюють близько 240 000 чоловік.

Департамент шин має 24 виробничих і конструкторських підрозділи по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників близько 56 000 чоловік, в 2018 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,4 млрд. євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних автомобілів і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну і екологічно ефективну мобільність. Портфель департаменту Шини включає в себе послуги з торгівлі шинами і навігаційними системами, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня