Електрифікація світового автопарку - виробники прийняли виклик

Електрифікація світового автопарку - виробники прийняли виклик

Світова автомобільна промисловість переживає найсуттєвіші зміни за останніх сто років. Зменшення відсотку шкідливих викидів, електрифікація, перехід на екологічно чисте паливо, загальне зменшення долі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Це ставить перед виробниками низку викликів. Саме їм буде присвячена експозиція виставки IAA Motor Show, яка відбудеться з 7 по 12 вересня у Мюнхені, Німеччина. 

Одним з важливих завдань, що ставлять перед собою організатори виставки, є побудова глобальної мобільної мережі, що сприятиме розв'язанню глобальних питань протягом найближчих 50 років. Адже все більший відсоток автомобілів на ринку стає електрифікованими, плагін-гібридними або автономними, збільшується кількість електричних велосипедів, автономних засобів пересування, таксі тощо.

Розв'язання питань мобільності примушують технології невпинно рухатись вперед, а це потребує новаторського підходу та пошуку радикально нових можливостей. Без цього не вдасться зменшити тиск на світові ресурси та зробити зростання населення менш чутливим, особливо у мегаполісах. Саме на це спрямовані зусилля організаторів виставки IAA Motor Show.

Світ потребує нових мобільних рішень

За даними ООН, на 2055 рік понад 68% населення світу буде мешкати у великих містах. На 2018 рік ця цифра складала лише 55%. Це викликає надлишковий тиск на глобальні ресурси, до того ж пандемія коронавірусу руйнує сталі схеми пересування населення.

Найрозвиненіші країни світу усвідомлюють це, про що говорить 197 підписантів протоколу Паризької Угоди про зменшення впливу на глобальне потепління. Багато країн взяли зобов'язання скоротити до 0% викиди вуглецю до 2050 року.

При цьому задоволення потреб населення у мобільності тільки зростає. Отже, у найближчому майбутньому доведеться враховувати скорочення відсотка шкідливих викидів у атмосферу при нарощуванні рівня мобільності населення. 

Член правління BMW AG та співзасновник виставки IAA Motor Show, Пітер Нота, говорить:

«Ми представимо багато розроблених рішень задля підвищення мобільності для індивідуальних потреб населення. Наш пакет рішень охоплює глобальну низку проблем та відбивається у декількох тезах — переосмислення, вторинне перероблення, зменшення витрат.»

Для досягнення таких амбіційних цілей необхідний якісний та масштабний перехід від двигунів внутрішнього згоряння на електротягу. Станом на сьогодні світовий автопарк електромобілів складає близько 10 мільйонів одиниць. З них близько 40% експлуатується у Китаї, близько 30% — у Європі.

Деякі країни демонструють блискучі результати. Наприклад, у Норвегії налічується 81 електромобіль на 1000 населення, у той час, як США показують лише 5,2 одиниць електротранспорту на тисячу населення. У Великій Британії, наприклад, відсоток зареєстрованих електромобілів складає лише 10%, у той час, як у Норвегії — понад 70%.

Це демонструє можливості ринку електротранспорту. Згідно з доповіддю BloombergNEF (BNEF) Electric Vehicle Outlook 2021, ринок електромобілів до 2050 року становитиме 46 трильйонів доларів. Ця цифра включає все, від виробництва акумуляторів, до розширення інфраструктури для заряджання та обслуговування електротранспорту.

Втім, питання щодо реалізації цієї цифри досить сумнівні. Для цього потрібно досягти рівня продажів електромобілів близько 58% вже до 2030 року. Для порівняння, на 2021 рік у світі продано лише 7% електромобілів. Все говорить про те, що досвід Норвегії необхідно переймати якомога активніше.

З іншого боку, перехід до транспорту з нульовими викидами, напевно, неможливий без двоколісного, триколісного приватного електротранспорту. Наприклад, тільки у минулому 2020 році продажі електровелосипедів, електроскутерів склали близько 11%. Лідерами у цьому напрямку є великі азійські міста (Пекін, Бангкок тощо). У цих містах також зростає відсоток електричних вантажних велосипедів, які здатні перевозити до 250 кг вантажу.

IAA Motor Show — погляд у майбутнє

Платформа IAA Motor Show оголошена як глобальний пошук рішень задля підвищення рівня мобільності у великих містах завдяки використанню електровелосипедів, електромобілів та розбудови інфраструктури задля більш комфортного користування ними.

Юрген Міндель, керівник Німецької асоціації автомобільної промисловості, пояснює:

«У всьому світі мобільність має бути пов'язана зі зменшенням шкідливих викидів в атмосферу, що поєднує в собі розвиток електронної мобільності, збільшення кількості електротранспорту, розгалуження інфраструктури та заохочення якомога більшої кількості людей користуватись електричним транспортом»

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня