CRM система для автосервісу: чому варто встановлювати

CRM система для автосервісу: чому варто встановлювати

Для налагодження ритмічної роботи СТО недостатньо умілих механіків та бази клієнтів. Аби станція була ефективною, важлива правильна комунікація з замовниками, точний підбір запчастин, ритмічна робота персоналу, доступ до технічної інформації з ремонтів, контроль складу. Щоб розвиватися, все більше станцій залучають до роботи  СRМ - системи. Що це за ІТ-інструмент та як він може допомогти СТО вийти на новий рівень - читайте в матеріалі. 

 

Можливості CRM системи для СТО

Організація потоку клієнтів

Завдяки цій технології багато автосервісів збільшують кількість замовлень в результаті повторних звернень. Тобто ваш клієнт, який свого часу отримав якісну послугу чи консультацію, в разі проблем зі своєю автівкою набере номер вашого СТО. І коли оператор станції бачитиме картку клієнта з повною інформацію про його транспортний засіб, історію ремонтів, він може надати професійні й головне персональні поради. 

Від такого сервісу будуть в захвати всі автовласники. Крім того, якщо ваша  CRM - система розумна й володіє інформацією про планові ремонти - це гарна нагода зателефонувати клієнту й запропонувати послуги. Таким чином майстерні втримують клієнта та можуть бути впевнені у його лояльності.

 

Ефективне управління персоналом

CRM дає змогу будувати робочий графік, планувати завантаженість цеху. Адміністратору легко контролювати кожну відпрацьовану годину ваших співробітників та аналізувати роботи кожного боксу чи підйомника.

 

Автоматичне оформлення заказ-наряду на ремонт

Дуже зручно коли система містить повний пакет документів для роботи автосервісу. Але найкраще, коли налаштоване автоматичне оформлення заказ-наряду. Більш того, сучасні CRM - системи, які розроблені спеціально для СТО, мають змогу вже в процесі оформлення замовлення підібрати необхідні запчастини, не переходячи до інших вікон чи програм. Добре, коли до такого ІТ-інструмента інтегровано офіційну базу нормо-годин. Тоді консультант вже в процесі розмови з клієнтом може розраховувати різні варіанти робіт в залежності  від класу комплектуючих та часу, необхідного для здійснення ремонту.

Управління автосервісом через телефон 

Це один з найзручніших бонусів від наявності програмного забезпечення. Втім, це за умови, що розробники потурбувалися про мобільний додаток. До речі, є системи,які потребують інсталяції, а є ті які працюють на сучасних хмарних технологіях, то ж не потребують створення спеціальних умов та адміністрування. Тобто власник отримує доступ до системи, яку не потрібно забезпечувати серверами чи іншими засобами для накопичення інформації. Вона завжди коректно працює з будь якого девайсу й надійно захищає вашу персональну інформацію. 

Готовий бізнес-план СТО - це просто 

Кожна система може по-різному працювати з масивами інформації, це залежить від розробника та нерідко ціни програмного забезпечення.Розумна CRM-система фіксує та аналізує ключові показники роботи автосервісу у доступному форматі. Вам не потрібно буде аналізувати купу паперів, достатньо буде глянути на графіки, щоб зрозуміти як розвивати свій бізнес, побачити прогалини й причини їх утворення. Програма покаже, який адміністратор працює ефективніше, на які запчастини існує найбільший попит, яка ваша послуга найпопулярніша у клієнтів, наскільки ефективно працюють цехи та майстри. Одним словом багато різної важливої інформації, необхідної для успішних управлінських рішень.

Як автоматизувати автосервіс

Системи менеджменту можуть надаватися на безкоштовній основі, але їх функціонал дуже обмежений - в основному зводиться до ведення бази клієнтів. Значна частина програмного забезпечення з ширшим функціоналом - платна. 

У кожному конкретному випадку керівництво СТО обирає для себе найважливіший функціонал. Це можуть бути інструменти для обробки та накопичення клієнтської бази, системи розсилки за допомогою СМС, месенджерів та електронної пошти, запис клієнтів на ремонт та обслуговування, фінансовий облік, підбір запчастин, тощо. 

Більшість програм потребує завантаження. Як правило розробники пропонують ПЗ під декілька операційних систем на вибір. Для таких програм знадобиться витратити певний час, щоб налаштувати обрані модулі та запустити CRM систему.Зазвичай це не потребує спеціальних знань, будь-який користувач комп'ютера впорається з цим власноруч. Втім найпростіше мати справу з хмарним програмним забезпеченням, бо потрібно мінімум зусиль та часу на їх запуск.

Для вітчизняних СТО Українська компанія AGV Lab спільно з німецьким постачальником даних TecAlliance GmbH розробили інноваційну CRM-систему, яка автоматизує не лише управління автосервісом, а й підбір запчастин в процесі оформлення замовлення з допомогою бази даних TecDoc. Простий інтерфейс буде зрозумілий як керівнику СТО, так й менеджеру-консультанту. Цей ІТ-інструмент збільшує швидкість й точність обслуговування клієнтів, дозволяє планувати завантаженість майстрів та гарантує прозорість робіт. Головне – з платформою навіть студент протягом 3 хвилин якісно оформить наряд-замовлення. 

Переходьте за посиланням moe-sto.com та автоматизуйте управління своїм бізнесом    Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня