Automechanika 2021: автосервіс без цифрових технологій не має майбутнього

Automechanika 2021: автосервіс без цифрових технологій не має майбутнього

Доступ до технічних даних по транспортних засобах має важливе значення для конкурентоспроможності незалежних майстерень. Такого висновку дійшли учасники дискусійної панелі про бізнес-моделі, яка проходила в рамках Automechanika Frankfurt 2021.

Представники гуртового продажу запчастин, виробники, експерти постачальників послуг передачі даних й самих майстерень - всі погоджуються, що безперешкодний   доступ до даних про транспортні засоби для учасників ринку набуватиме ще більшого значення в майбутньому.

Андреас Гюнтер, керуючий директор Комітету стратегії обслуговування Bosch (BSSA) прокоментував: 

"Якщо ви не розв'язуватимите проблеми клієнта швидко, ваш бізнес залишиться позаду. Сьогодні все йде добре, але  це зміниться докорінно вже у найближчий час. Якщо ви хочете вижити на ринку, ви повинні зробити цей крок зараз."

Холгер Хеттіх, керівник відділу “Клієнти та стратегія” ZF Aftermarket, переконаний, що цифровізація є важливою і для дистриб'юторів: 

Дані допомагають мінімізувати кількість неправильних замовлень. Сьогодні повернення все ще становить від десяти до двадцяти відсотків.

Експерти вважають, що онлайн платформи здатні стати важливим сполучним ланцюгом між автовласниками, автомайстернями та постачальниками запчастин. Подібна платформа бронювання послуг СТО -  Repdate, була створена спільними зусиллями ATR International, Bosch, Carat, Caruso, Continental, Global One Automotive, Schaeffler та  ZF розробили. Її можливості були продемонстровані учасникам виставки. 

Норберт Домен, керуючий директор оператора платформи Caruso, розповів про новаторський проєкт, який зараз Caruso реалізує разом із виробниками автомобілів BMW та Bosch. В рамках пілотного проєкту FNOS (Перше сповіщення про сервіс), який Bosch представив на Automechanika, водій отримує службове повідомлення від свого сервісу Bosch безпосередньо на дисплеї автомобіля, тому сторонній додаток не потрібен.

Українські програмісти також розробили спільно з німецькими фахівцями з компанії TecAlliance розробили інструмент, який полегшує комунікацію автовласника та майстра - CRM-система MOE-STO. Головна фішка софту - інтегрований офіційний каталог TecDoc, що робить максимально точним підбір автозапчастин та проведення ремонту авто. Платформа автоматизує повідомлення клієнтів з допомогою СМС. А вже до кінця року будуть інтегровані до MOE-STO й бази даних постачальників запчастин. 

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня