Компанія з виробництва автоматичних трансмісій AISIN цього року не лише розширила асортимент запчастин, а й запропонувала ринку нову сервісну послугу.  Aisin Europe спільно з Stellantis створили нову платформу, яка допоможе швидко та якісно ремонтувати чи змінювати АКПП виробника. Процес, розроблений компаніями, дозволяє заощадити до 80% енергії та матеріалів у порівнянні зі стандартною заміною.
Подробнее ...
  • 11.10.2021
Провідний виробник автомобільних шин Michelin понад 16 років працює над створенням безповітряних шин. На переконання виробника  вони можуть прослужити довше і мати значні екологічні переваги. Фінальну  редакцію винаходу продемонстровано на виставці Automechanika Frankfurt 2021.
Подробнее ...
  • 24.09.2021
У 2021 році канадський сектор американського післяпродажного обслуговування автомобілів через пандемію коронавірусу обвалився на 28%, з $9,2 млрд до $6,6 млрд. Попри це, на відміну від дилерських центрів, прибутки незалежних автосервісів збільшуються.
Подробнее ...
  • 21.09.2021
Данський постачальник запчастин Nissens Automotive на виставці Automechanika 2021 у Франкфурті продемонстрував клієнтам та партнерам кілька ексклюзивних категорій продуктів та суттєві оновлення в різних типах та сегментах автомобілів. 
Подробнее ...
  • 15.09.2021
Завершився один з ключових етапів розробки української CRM- системи MOE-STO. До програмного забезпечення інтегровано всі базові функції, необхідні для роботи невеликих та середніх незалежних автомайстерень. Зараз розробники надають можливість безкоштовно користуватися CRM MOE-STO, аби користувачі відчули всі її переваги та сильні сторони.
Подробнее ...
  • 14.09.2021
14-16 вересня проходить одна з найважливіших виставок галузі -Automechanika Frankfurt Digital Plus. Вперше триденна подія відбувається у гібридному форматі – як компактна виставка у Франкфурті та онлайн-платформа, на якій учасники та відвідувачі можуть бути присутніми та спілкуватися онлайн. Обговорюватимуть інновації, з акцентом на теми і тенденції, що впливають на сучасний ринок автозапчастин.
Подробнее ...
  • 14.09.2021
Перший офіційно сертифікований в Україні автомобіль, що  працює на водні, Toyota Mirai, було зареєстровано 2 вересня. Про це повідомляє президент Енергетичної асоціації «Українська воднева рада» Олександр Рєпкін.
Подробнее ...
  • 03.09.2021
Компанія HELLA, що спеціалізується на виробництві автомобільного освітлення та електроніки, та французький постачальник запчастин Faurecia цими вихідними заявили про об'єднання активів. В результаті злиття двох гігантів, утвориться сьомий за величиною у світі постачальник запасних частин. 
Подробнее ...
  • 16.08.2021
Всесвітньо відомий виробник покришок, компанія Continental, починає активно застосовувати у виробництві вторинний пластик. Це спільна розробка з постачальником OTIZ, який досі виробляв матеріал для каркасів шин. З новим процесом, який запрацює з 2022 року, для повного комплекту шин планується використовувати понад 60 перероблених ПЕТ- пляшок.
Подробнее ...
  • 10.08.2021

Вход

Запомнить меня