Brembo розробив гальмівну систему зі штучним інтелектом

Brembo розробив гальмівну систему зі штучним інтелектом
Brembo представила свою нову гальмівну систему. Brembo Sensify - це екосистема, в якій передове програмне забезпечення на основі штучного інтелекту поєднується з гальмівними компонентами, розробленими Brembo. Її мета - підвищення безпеки їзди,комфорту керування. Розробники обіцяють постійно її оновлювати.
 

 

Sensify - гальмівна система, в якій її супорти, диски та фрикційні матеріали працюють разом зі штучним інтелектом та цифровими технологіями. Все це створює гнучку платформу, яка включає програмне забезпечення, датчики, що контролюють кожне колесо, алгоритми прогнозування та керування даними, що використовуються для цифрового керування гальмівною системою. Sensify має з'явитися на ринку на початку 2024 року.

Розробники припускають, що Brembo Sensify стане екосистемою, яка на основі зібраних даних покращує комфорт водіння. Наприклад, регулює роботу гальмівної системи відповідно до стилю водіння. Також будуть доступні регулярні оновлення. Це підвищить задоволення від водіння та водночас гарантує повну безпеку.

Додатковою перевагою використання Sensify є зменшення впливу гальмівної системи на навколишнє середовище - в результаті скорочення викидів шляхом зниження тертя між гальмівними колодками та дисками. Крім того, система Brembo відкриває нові можливості у конструкції транспортних засобів, пропонуючи виробникам велику гнучкість та спрощену інтеграцію з будь-яким електричним двигуном або двигуном внутрішнього згоряння.

 

Візуалізація роботи Brembo Sensify у цьому відео

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня