Гальмівна рідина TRW у новому пакуванні: захист і проста експлуатація

Гальмівна рідина TRW у новому пакуванні: захист і проста експлуатація
Всі пляшки з гальмівною рідиною TRW Aftermarket тепер мають сучасний ергономічний дизайн та абсолютно нове маркування. Інформація на етикетці відповідає підвищеним вимогам ЄС щодо класифікації, маркування та пакування. На тарі відтепер зазначається номер UFI, що важливо для безпечного використання технічних рідин. 
 

 

Заміна гальмівної рідини стає ще простішою 

Нова форма пляшки була створена для більш зручного використання в умовах автосервісів. Новий дизайн зробив тару зручною навіть для самостійної заміни автовласниками. 

Етикетка отримала не лише покращений дизайн - вона тепер доступна 26 європейськими та світовими мовами. Завдяки такій мовній різноманітності на всіх пляшках, компанія робить ще один крок у бік ясності та простоти використання своїх продуктів.

 Номер UFI для безпечної роботи 

Це унікальний ідентифікатор формули - який має бути надрукований на всіх продуктах з хімічними сумішами у Європейському економічному просторі. Номер UFI допомагає лікарям визначити вміст рідин, яка мала негативний вплив на організм людини. Саме тому цей ідентифікатор на нових етикетках надруковано великими літерами та в помітному місці.Об'єм гальмівних рідин TRW 

Нове маркування та дизайн це не єдині переваги продуктів TRW. Всі гальмівні рідини представлені у широкому діапазоні різних об'ємів – від маленьких пляшечок до 20 літрових каністр. Споживачу потрібно лише обрати обсяг, що відповідає його потребам. 

Обслуговування гальмівної системи: повний пакет

TRW Automotive надає повний спектр послуг з обслуговування гальмівної системи. 

Бренд TRW має широкий асортимент продуктів:

  • Різні типи гальмівних рідин: DOT 3, DOT 4, DOT 5, DOT 5.1, DOT 5.1 ESP

  • Рідини для гідравлічних систем

  • Очисник гальм

Будь то розробка вдосконалених гальмівних систем, виробництво гальмівної рідини з високими експлуатаційними характеристиками або найновіше обладнання для обслуговування майстерень, відданість TRW безпеці залишається незмінною.

Гальмівні рідини TRW мають високі захисні характеристики критично важливих для безпеки компонентів та гарантують кращий антикорозійний захист і тривалу експлуатацію гумових деталей.

 

 

Підбирайте потрібний вам продукт та використовуйте інструкції з  ремонту від виробників на сайті trwaftermarket.com/en/catalogue

 

Більше корисної інформації від бренду TRW  у Facebook та YouTube

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня