Можливості B2B-порталу в управлінні бізнесом

Можливості B2B-порталу в управлінні бізнесом

Пандемія стала найпотужнішим бустером для розвитку e-commerce, що тепер є ключовим елементом системи продажів і маркетингу. Нині маркетологи активно вивчають функції цифрової економіки, аби застосовувати ті, які найкраще відповідатимуть новій поведінці клієнтів. Як і в більшості випадків, B2B-компанії йдуть по стопах B2C брендів. Які вигоди від цього інструменту для B2B-бізнесу читайте далі.

 

Адаптація до нової поведінки B2B-покупців

Сфера електронної торгівлі існує вже багато років. Наприклад, BOPIS - абревіатура від Buy Online Purchase In Store (“Купуй онлайн, забирай в магазині”) - з'явилася ще до пандемії. Click to collect ("Натисніть, щоб забрати") можна назвати двоюрідним братом BOPIS і ще одним варіантом для клієнтів.

За інформацією світової платформи бізнес даних Statista, 93% B2B-покупців після прийняття рішення, надають перевагу онлайн оформленню замовлення.

Сьогодні вже 72% B2B-клієнтів хочуть мати можливість самообслуговування через особистий кабінет.

 

Якщо ваш портал надає замовникам ці можливості, значить, підвищує їх лояльність.

Ці моделі ніщо інше як зміни в поведінці споживачів, які не залежать від бренду або послуги. І як свідчать дані, вони стали проявлятися і в корпоративних сегментах.

Провідні світові компанії комунікують з корпоративними клієнтами аби надавати функціонал, максимально адаптований до їхніх потреб. Сьогодні без цього не вийде йти в ногу з цифровою економікою.

 

Управлінські рішення й усунення людського фактора

Важливим компонентом e-commerce є аналітичні дані. Функціональний B2B-портал дозволяє будувати якісні стратегії для B2B-бізнесу.

З допомогою порталу можна оцінити поведінку клієнтів в реальному часі. Отримані дані дають можливість управляти запасами, планувати замовлення. Click and collect забезпечує відправну точку для розробки стратегій, які найкращим чином відповідають споживчому попиту на продукт. З'являється можливість покращувати графіки замовлень, показники операційної ефективності та комунікацію між менеджерами компаній-партнерів.

Останні тренди в e-commerce відкрили двері для B2B-маркетологів, які хочуть утримувати та залучати більше клієнтів і партнерів.

Досвід міжнародної консалтингової компанії McKinsey засвідчує, що через проблеми в комунікації між відділами та помилки обумовлені людським фактором продуктивність праці всього підприємства зменшується на 20-30%.

На пошук документів у менеджера йде 150 годин на рік. Синхронізація B2B-порталу і систем документообігу, усуває подібні проблеми.

 

Успішний український досвід

У нашій країні подібні рішення реалізує команда ZetLab, фахівці якої мають 20-річний досвід реалізації ІТ рішень для бізнесу. Вони створили спеціалізовану веб-платформу для оптових продажів - B2Bstore. На її базі вже розроблено та впроваджено понад 50 B2B-порталів. 

Це команда з багаторічним досвідом роботи в створенні складних IT продуктів, оптових інтернет-магазинів, В2В систем і порталів. І з розумінням галузевої специфіки, що важливо. Ось що кажуть їхні клієнти.

Віталій Касич, Co-Founder and CEO "Опольтранс": "Ми приємно здивовані тим, що команда розробників спілкується мовою замовника. Інші компанії взагалі не розуміють галузеву специфіку, що таке крос, перекуповування та інші специфічні для галузі речі".

В'ячеслав Старостін, CEO "КСМ Лубрикантс": "Завдяки впровадженню проєкту ми практично в три рази збільшили асортимент внаслідок доступу клієнтів до всієї номенклатури".

Дмитро Липай, власник і заступник директора "Автооптімал": "У продукту виявилося багато цікавих функцій: ефективна робота з кошиком, замовлення товару з очікуваного приходу, зручна пошукова видача товарів з актуальними цінами та наявністю, можливість зробити замовлення в будь-який час доби".

Тарас Новицький, директор ТОВ «Авторезерв»: "Нас приємно вразила лояльність команди розробників - вони уважно слухають і без додаткових складнощів впроваджують необхідні зміни. Для нас було важливо коректно синхронізувати продукт з 1С, чого вдалося досягти завдяки кваліфікації фахівців ZetLab".

 

Дізнатися детальніше про успішні проєкти та замовити консультацію parts.b2bstore.com.ua

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня