Незалежні СТО Канади виграють конкуренцію у дилерських центрів

Незалежні СТО Канади виграють конкуренцію у дилерських центрів

У 2021 році канадський сектор американського післяпродажного обслуговування автомобілів через пандемію коронавірусу обвалився на 28%, з $9,2 млрд до $6,6 млрд. Попри це, на відміну від дилерських центрів, прибутки незалежних автосервісів збільшуються.

Помічено, що водії скорочують щоденні пробіги приблизно на 20%. Така тенденція розповсюджується частково й територією США. Згідно з дослідженнями, автовласники не хочуть відвідувати офіційних дилерів або через велику відстань, або через розчарування у якості обслуговування, в що не дуже віриться. Про це говорять цифри. Наприклад, у 2021 році виявлено 54% випадків звернення до неофіційних СТО. Минулого року таких випадків було 46%.

Загальний дохід неофіційних автосервісів зріс до 44% з огляду на минулий рік, а це понад 200 млн доларів. 

Попри це падає доля доходу у дилерських центрах, але за рахунок того, що вона постійно знижується, на цьому тлі нескладно ідентифікувати зріст товарообігу неофіційних СТО та магазинів запчастин.

Дилерські центри аби залучити клієнтів скинули ціни на 11%. В цілому, дохід офіційних сервісів обвалився на 1,83 млрд доларів проти падіння неофіційних на 700 млн доларів.

J.D. Nеy, керівник J.D. Power Canada, говорить про це у своїй заяві від 20 вересня 2021 року:

На тлі зменшення відвідувань автосервісів та спаду доходів, є і світла пляма для сфери ремонту та обслуговування. Багато власників транспортних засобів інвестують в дорожчий ремонт авто, а не обмінюють його на новий.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня