Платформа Мріяр запрошує до співпраці продавців автозапчастин

Платформа Мріяр запрошує до співпраці продавців автозапчастин

Платформа з продажу автомобільних запчастин Mriyar.ua стане у пригоді як продавцям початківцям, так і досвідченим гравцям на ринку автотоварів України. Головна задача платформи — допомогти автосервісам отримати нових постійних клієнтів, а продавці мають змогу суттєво збільшити зацікавлену аудиторію.

Кому і чим корисна платформа Mriyar.ua

В першу чергу платформа буде корисною автомагазинам запчастин та столам замовлень. За допомогою потужного інструменту знаходити гуртових продавців стає ще простіше. Клієнтська база збільшується щодня, тобто щодня користувач отримує нові можливості для розвитку бізнесу.

Автосервіс, що користується платформою, отримує змогу залучити додаткових клієнтів, які бажають встановити придбані запчастини у своєму регіоні, крім того, СТО отримує додатковий вибір серед гуртових постачальників запчастин, інструменту та обладнання, витратних матеріалів.

Для імпортерів запчастин платформа Мріяр буде корисною можливістю збільшити клієнтську базу, допоможе збільшити гуртові продажі. Також платформа допоможе розв'язати проблему з продажу неліквідного товару, товарних залишків завдяки потужній пошуковій системі, що інтегровано в платформу.

Аби почати використовувати платформу Mriyar.ua, достатньо зареєструватись та розмістити свій асортимент та ціни на сторінках каталогу. Спілкування з клієнтом відбувається напряму без жодних посередників, а оплата за користування платформою відбувається лише по факту здійснення продажу. Більш детальна інформація знаходиться за адресою https://forseller.mriyar.ua/

Для покупців працює маркетплейс MriyarShop зі зручним каталогом товарів, відсортованим за типом комплектуючих або за маркою чи моделлю автомобіля. Мета проєкту — забезпечити крокову доступність запчастин та скоротити час та вартість ремонтних робіт будь-якої складності.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня