Що чекає на автосервіси у 2020-му році + Поради автомеханікам-початківцям

Що чекає на автосервіси у 2020-му році + Поради автомеханікам-початківцям

За даними опитування представників незалежних станцій технічного обслуговування, починаючи з 2020 року важливість завдань розподілилася наступним чином.

 

Виклики, які стоять перед автосервісами

Автомеханікам найважче буде вишукувати час на підвищення кваліфікації (42,6%). Потім - на відстеження і розбір нових технологій в автомобілебудуванні (31,1%) і вивчення оновлень програмного забезпечення (30,9%). Викликом стає і доступність програмного забезпечення та інструментів (27,5%), які потрібно знайти та придбати. Решта питань, перераховані в діаграмі нижче, можна назвати не критичними для більшості автомеханіків.

 Ключові завдання

Що стосується завдань для автосервісів і їх керівників, то тут на першому місці - оновлення діагностичного обладнання (31,6%). Причому, попри очевидну важливість цього аспекту, тільки 18,0% станцій з 1-3 "боксами" віддали перевагу цій проблемі в порівнянні з 37,1% станцій з 4-7 постами та 38,3% СТО з більш ніж вісьмома "боксами ". Тобто простежується тенденція, що чим більше СТО, тим вище її рівень і ширше асортимент послуг, а значить їм більше потрібно діагностичне обладнання і його своєчасне оновлення. Також важливі будуть пошук експертних кадрів (29,2%) і пошук коштів на рекламу (26,0%).

 Головні проблеми СТО

У попередньому розділі ми вказали, що одним з викликів для автомеханіків буде необхідність йти в ногу з досягненнями автомобільної промисловості. Так ось їх керівництво при цьому цілком обгрунтовано побоюється, що їх технічні фахівці не зможуть знати все про все, володіючи широкими навичками для ремонту всіх типів транспортних засобів, від старих моделей до новітніх електромобілів.

 Поради автомеханікам-початківцям

На прохання дослідників, досвідчені представники незалежних СТО дали кілька порад молодим людям, які розглядають кар'єру механіка. Ключові посили тут - освіта та досвід. Експерти радять отримати найкращу технічну освіту і не упускати можливості відвідувати всі можливі тренінги у роботодавця. А також радять набиратися досвіду будь-яким способом, особливо у сфері електромобілів. І ставитися серйозно до роботи, постійно підвищуючи свою кваліфікацію.

 

За даними AutomotiveResearch.com

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня