Запуск нового сайту GSP-UA.COM

Запуск нового сайту GSP-UA.COM

GSP Automotive Group запускає новий сайт для своїх українських клієнтів за посиланням GSP-UA.COM.
Шлях GSP Group почався в 1985 році, коли засновники компанії почали свій, досить успішний бізнес з імпорту, а потім і виробництва, компонентів підвіски та інших важливих автозапчастин. На даний момент історія компанії GSP налічує понад 35 років успішної роботи на вторинному ринку автокомплектуючих. 

Всупереч популярності компанії GSP в основному як авторитетного виробника ШРКШ, її асортимент набагато ширший і налічує 5 великих сегментів, включаючи нову групу деталей підвіски. Таким чином, пропозиція GSP може комплексно закрити більшість питань по ремонту ходової частини автомобіля від А до Я.

На новому сайті представлені всі групи товарів та каталоги до них. Необхідну інформацію можна завантажити під описом:

1. Шарніри рівних кутових швидкостей (ШРКШ)
2. Комплекти маточин і підшипників коліс
3. Резинометалічні вироби
4. Деталі підвіски
5. Елементи рульового управлінняGSP дбає про прозорість роботи компанії на рівні корпоративної політики по всьому світу. Тому, ви можете знайти абсолютно всі сертифікати на продукцію, а також інформацію щодо 
гарантіі 2 роки на всі категорії продукції — в розділі "Виробництво та гарантія" на українському сайті компанії.
Необхідні контакти, за якими потрібно звертатися з усіх питань, які можуть виникнути щодо закупівель, можна знайти у розділі «Офіційні дилери GSP». Продукція компанії GSP доступна в усіх регіонах України завдяки розгалудженій дилерскій мережі. Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Про компанію

GSP AUTOMOTIVE Group — провідний виробник автомобільних комплектуючих на світовому ринку післяпродажного обслуговування. Компанія з 1985 року виробляє приводні вали, комплекти шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРКШ), колісні підшипники та резино-металеві елементи, деталі рульового керування й підвіски.

Персонал GSP включає понад 2300 людей, компанія виробляє понад 10 мільйонів комплектів шарнірів та 5 мільйонів приводних валів на рік. Весь асортимент продукції компанії охоплює понад 2500 ШРКШ та понад 1500 приводних валів. Крім того, GSP виробляє широкий асортимент маточин (3,2 мільйона на рік) та резино-металевих виробів (6 мільйонів на рік), а також близько 25 мільйонів деталей рульового управління та підвіски. Продукцію GSP можна знайти в більш ніж 120 країнах із охопленням парку близько 95%.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня