З'явилися контрафактні галогенові лампи Philips X-tremeVision +130%

З'явилися контрафактні галогенові лампи Philips X-tremeVision +130%

Останнім часом на вітчизняному ринку почали масово з'являтись підроблені галогенові лампи Philips попередньої серії X-tremeVision +130%. Дані лампи продаються по 2 штуки у пластикових квадратних коробках. Такий вид упаковки ніколи не використовувався для продажу оригінальних ламп Philips. Галогенові джерела світла Philips попередньої лінійки упаковувалися виключно в овальні пластикові коробки і сьогодні вже зняті з виробництва.

 

 

Компанія Philips не має жодного відношення до виробництва та розповсюдження даних ламп!

 

  Купуючи в інтернет-магазинах, а також на авторинках лампи Philips X-tremeVision +130% як на картинках вище, ви купуєте підроблені лампи, які не тільки значно поступатимуться оригінальним в якості випромінюваного світла, але і можуть спровокувати швидке вигоряння і замутнення відбивача. Ще одним фактором, який чітко вказує на неоригінальність даних автомобільних джерел світла, є погана якість поліграфії, яку видно неозброєним оком.

 

  На оригінальних упаковках якість написів та малюнків бездоганна.

 

    Актуальна лінійка галогенових ламп Philips X-tremeVision +150% у пластиковій упаковці виглядає лише так:

 

 Всі оригінальні галогенові лампи Philips обов'язково маркуються наклейками з QR-кодами, які допомагають швидко перевірити оригінальність джерел світла.

 

 

Відомості про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це провідна технологічна компанія, націлена на поліпшення якості життя людей на всіх етапах континууму здоров'я - від ведення здорового способу життя, профілактики та ранньої діагностики до лікування та догляду на дому. Philips має глибокою експертизою в сфері споживчих товарів і охороні здоров'я і використовує передові технології для надання комплексних рішень. Компанія займає лідируючі позиції в галузі медичної візуалізації, моніторингу пацієнтів і ІТ-систем, а також рішень для персонального догляду і техніки для дому. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, в 2016 році обсяг продажів рішень Philips для здоров'я і охорони здоров'я склав 17,4 млрд євро. У компанії працюють 73 000 співробітників більш ніж в 100 країнах. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті http://www.philips.ru/newscenter.

 

Відомості про компанію «Lumileds»

Lumileds є світовим лідером в області технологій світлотехніки. Компанія розробляє, виробляє і поширює інноваційні світлодіоди і автомобільні освітлювальні прилади. Маючи більш 60 річною історією, Lumileds має унікальні можливості для успішного просування освітлення в майбутньому, підтримуючи постійну увагу до якості, інновацій і надійності. Щоб дізнатися більше про нашому портфелі продуктів, відвідайте сайт lumileds.com. Lumileds є дочірньою компанією Royal Philips.

(NYSE: PHG, AEX: PHIA)

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня