Tribo оновив свій сайт для зручності клієнтів

Tribo оновив свій сайт для зручності клієнтів

Найбільший виробник гальмівних виробів Східній Європі, українська компанія Tribo, оновила свій сайт, зробила його функціональнішим. Потенційні партнери знайдуть тут інформація у зручному форматі про продукцію компанії, виробничі потужності, корпоративні цінності й зможуть завантажити повний каталог товарів.

Серед асортименту продукції Трібо варто відзначити повний перелік гальмівних колодок до вантажних автомобілів, залізничного транспорту, напівпричепів та причепів, тролейбусів, автобусів та трамваїв, тракторів та комбайнів, а також до шахтних підіймачів та бурових лебідок.

Виробництво повного циклу

Компанія на ринку з 1979 року.  Протягом часу Tribo відбирала найкращих постачальників сировини з 18 країн світу. Обсяг щорічного використання матеріалів сягає 6300 тонн. Одна зі складових успіху компанії — повністю автоматизована система дозування суміші, що дозволяє забезпечити точність дозування на 99,9% ще на підготовчому етапі. Кожний виріб проходить шість етапів вулканізації. Це дає можливість повністю відповідати світовим стандартам якості та забезпечити стабільну роботу колодки у будь-яких умовах.

Повний цикл виробництва забезпечує високі стандарти якості на будь-якому етапі:  від виготовлення пакування до надійності кінцевого виробу.

 

Серед компаній-партнерів Tribo варто відзначити всесвітньо відомі бренди:

  • Georgian Railways;

  • ArcelorMittal;

  • Belarus tractor works;

  • MAZ;

  • Bombardier;

  • Belaz;

  • Lemtrans;

  • Укрзалізниця та багато інших.

Підприємство має власну високотехнологічну лабораторію, де ретельно тестує продукцію, аби забезпечити відповідність високим європейським стандартам та вдало конкурувати на міжнародному ринку з провідними профільними компаніями.

Продукцію Трібо сертифіковано згідно зі стандартами ECE R90, ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 17025, TP TC, що дозволяє вільно конкурувати зі світовими виробниками на ринках Європи, Азії та Африки.

 

З асортиментом продукції Tribo можна ознайомитися на сайті компанії tribo.ua

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня