GSP оновила лінійку запчастин підвіски Renault Duster

GSP оновила лінійку запчастин підвіски Renault Duster

Renault Duster в Україні посідає перші місця за популярністю серед кросоверів. Автомобіль має незмінний попит як на первинному, так і на вторинному ринках. Невисока ціна, недорогі та доступні запчастини, надійність — ось ключі успіху Рено Дастер в Україні.

Компанія GSP Group, що спеціалізується на випуску запчастин підвіски, трансмісії та гумово-металевих деталей, спростила ремонт підвіски для майстрів та власників кросовера. У різноманітній лінійці запчастин GSP з'явились комплектуючі для підвіски та рульового Renault Duster, які найбільш часто зазнають зношення:

  • сайлентблоки;

  • кульові опори;

  • втулки стабілізатора, передні та задні;

  • важелі передньої та задньої (для версії 4х4) підвіски;

  • стійки стабілізатора;

  • наконечники рульових тяг.

Комплексний підхід компанії GSP до ремонту дозволить швидко та якісно виконати відновлення підвіски. До ремонтних комплектів включено все необхідне — кріплення, хомути, втулки тощо. 

GSP AUTOMOTIVE Group є виробником повного циклу, представляє запчастини для післяпродажного обслуговування найпопулярніших автомобілів в Україні. Наразі компанія має п'ять заводів, на яких виробляє шарніри рівних кутових швидкостей (понад 2500 видів), привідні вали (близько 1500 одиниць), близько 3,2 мільйона на рік маточин та підшипників до них. GSP Group дає гарантію на запчастини терміном у два роки без обмеження пробігу.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня