Останнім часом на вітчизняному ринку почали масово з'являтись підроблені галогенові лампи Philips попередньої серії X-tremeVision +130%. Дані лампи продаються по 2 штуки у пластикових квадратних коробках. Такий вид упаковки ніколи не використовувався для продажу оригінальних ламп Philips. Галогенові джерела світла Philips попередньої лінійки упаковувалися виключно в овальні пластикові коробки і сьогодні вже зняті з виробництва.
Подробнее ...
  • 12.11.2021
Основна функція системи контролю тиску в шинах (TPMS) - попереджати водія, коли рівень тиску в одній або декількох шинах падає нижче 25% від заводського. Коли датчик виходить з ладу, як провести діагностику та відновити роботу системи, читайте у нашому матеріалі.
Подробнее ...
  • 12.11.2021
Можливо, у когось  каталог TecDoc все ще асоціюється з декількома CD-дисками, але сьогодні це потужний онлайн-інструмент. Його легко використовувати у браузері та інтегрувати у свої програмні продукти. Що може TecDoc у 2021 році? Давайте розбиратися.
Подробнее ...
  • 12.11.2021
Ходова — це важлива частина авто, бо від її справності залежать керованість, маневровість машини й безпека водія. Власники автомобілів  середнього та вищого цінових сегментів в обслуговуванні трансмісії прагнуть використовувати запчастини преміум якості. Як встановлювати піввісі ОЕМ розповідає експерт, на прикладі заміни приводного валу OE Line від GSP. 
Подробнее ...
  • 11.11.2021
Brembo представила свою нову гальмівну систему. Brembo Sensify - це екосистема, в якій передове програмне забезпечення на основі штучного інтелекту поєднується з гальмівними компонентами, розробленими Brembo. Її мета - підвищення безпеки їзди,комфорту керування. Розробники обіцяють постійно її оновлювати.
Подробнее ...
  • 11.11.2021
  Статистичні дані за три перших квартали 2021 р. засвідчили,  що ринок вживаних автомобілів в Україні у 4,7 раза перевищив ринок нових. Які марки автомобілів є лідерами продажів, як змінилася загальна картина ринку у порівнянні з минулим роком та головні тренди 2021 року, далі в матеріалі.
Подробнее ...
  • 11.11.2021
Компанія GSP - глобальний виробник якісних запчастин шасі та підвіски, регулярно оновлює та розширює свій асортимент. В першу чергу додаються найбільш затребувані артикули, до популярних автомобілів. Дізнайтеся, як оновлення асортименту запчастин торкнулося українського ринку.
Подробнее ...
  • 11.11.2021
Компанія Delphi Technologies Aftermarket, спільно з NEXUS Automotive International та Mobilion Ventures інвестують у високотехнологічні стартапи. Ці проєкти переважно націлені на розробку технологічних рішень розумної мобільності для вторинного ринку автокомпонентів.
Подробнее ...
  • 10.11.2021

Вход

Запомнить меня