Огляд можливостей модулів TecDoc

Огляд можливостей модулів TecDoc

Офіційний дистриб'ютор TecDoc Catalog в Україні та країнах СНД надає своїм клієнтам чудову нагоду разом з доступом до актуального онлайн-каталогу запчастин, отримати в додаток модуль технічної інформації TecDoc RMI з веб-інтерфейсом каталогу. Про функціонал та різницю між TecDoc Catalog, API TecDoc та TecDoc RMI читайте далі в публікації. 

TecDoc Catalog online: чи потрібна інсталяція?

На цей момент TecDoc Catalog не потрібно встановлювати на комп'ютер, він доступний онлайн цілодобово в режимі 24-7. Доступ до каталогу здійснюється за допомогою персонального логіна та пароля, який надає офіційний дистриб'ютор TecDoc Catalog в Україні та країнах СНД.

Офіційної версії WEB-каталогу TecDoc з  на дисках в Україні та країнах СНД більше не існує. Ті, хто досі користується встановленим дистрибутивом повинні розуміти, що версії каталогу для інсталяції на ПК не оновлюються. Актуальність даних на дисках втрачено 4-5 років тому.

Інтернет-каталог TecDoc - це осучаснена версія каталогу, що раніше розповсюджувався на трьох дисках. Розробники удосконалили інтерфейс, аби він ставав ще більш ергономічним та зручним у використанні. 

Як оновлюється онлайн-каталог TecDoc

З 2021 року TecDoc Catalog оновлюється щотижня. Раніше каталог оновлювали один раз на пів року, потім раз на три місяці. Зараз розробники працюють над тим, аби виробники запчастин могли вносити нові позиції в онлайн-каталог у режимі реального часу. Динамічний розвиток ринку Aftermarket є причиною того, що TecDoc найближчим часом оновлюватиметься щохвилини. Такий підхід дозволяє задовольнити запити всіх учасників ринку.

Каталог автозапчастин API TecDoc - як працює?

 TecDoc API - це функціонал, який створює більше можливостей для продавців автозапчастин. Протокол API дозволяє каталогу напряму взаємодіяти з серверами TecAlliance, на яких розміщено веб-каталог TecDoc. Це дозволяє інтегрувати актуальний та оновлений каталог TecDoc у свій інтернет-магазин. Користувач може ефективно підібрати запчастини як за групою автомобіля, за маркою та моделлю, так і за оригінальним каталожним номером. Також по цьому протоколу можливий пошук запчастин за VIN-кодом авто. Дана функція надається безоплатно. 

Для використовування TecDoc API необхідно залучати програмістів, які налаштують API магазина для взаємодії з API TecDoc. Компанія при цьому надає повну документацію щодо налаштування та інтеграції.

Tec Alliance у 2021 році запровадив програму із взаємодії з малим бізнесом. Інтернет-магазин отримує статус TecDoc inside, що безумовно вплине на кількість продажів. Для цього необхідно звернутись до офіційних дистриб'юторів TecDoc в Україні та СНД, укласти договір та користуватись усіма перевагами протоколу API.

З допомогою TecDoc API  інтернет-магазин запчастин може розвантажити своїх працівників. Клієнт отримує змогу самотужки підібрати деталь, якщо це не вимагає особливих чи глибоких знань та спеціальних навичок. 

Представники TecDoc рекомендують автовласникам виконувати пошук деталі не за назвою машини, а за групою запчастин, що використовуються зазвичай для типового сервісного обслуговування.

TecDoc RMI - це офіційні технічні дані від виробників? 

TecDoc RMI відносно нова функція, яку було додано в онлайн-каталог кілька років тому. Це велика база даних. Вона надає станціям технічного обслуговування доступ  до офіційної інформації щодо технологічних карт ремонту, мануалів, допомагає визначати типи експлуатаційних рідин та їх об'єми.

Також у TecDoc RMI доступні діагностичні схеми, описи запчастин, офіційні нормогодини тощо.

TecDoc RMI - це  комплексний продукт та незамінний помічник як для менеджерів магазинів, приймальників на СТО, механіків, так і будь-якого співробітника автосервісу, що потребує цієї інформації. 

Також у каталозі знаходиться повний асортимент запчастин не тільки для легкових автомобілів, а й до вантажних машин, автобусів, легкого комерційного транспорту, мотоциклів, універсальні запчастини та обладнання для СТО.

 

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня