На український шинний ринок виходить новий глобальний гравець

На український шинний ринок виходить новий глобальний гравець

В Україну заходить потужна глобальна мережа шинного сервісу Point S. Про проєкт, його цілі, чим він може бути цікавим для українського бізнесу та хто розвиватиме його на  українських теренах читайте далі.

 

Потужності  Point S та нові можливості

Проєкт був заснований у 1971 році як асоціація французьких незалежних дилерів автошин. Після років зростання з 1989 року почалась міжнародна експансія. Сьогодні Point S є найбільшою світовою мережею незалежних партнерів, які займаються роздрібним шинним і автомобільним сервісом під однією торговою маркою.

Мережа Point S представлена на чотирьох континентах та в 41 країні. Її загальний оборот перевищує $3,5 млрд. Наразі проєкт займає 7% європейського ринку та продає щорічно 18 мільйонів шин.

На український ринок Point S виходить, аби дати кінцевим споживачам нове відчуття шинного сервісу. Щодо нових учасників мережі, то вони отримають можливість вивести свій бізнес на вищий рівень завдяки перевагам щільної кооперації із виробниками шин та автозапчастин та партнерами мережі.

В Україні мережу розвиватиме компанія “Артеміда Тайєрс Солюшн”, яка працює на шинному ринку вже понад 20 років. А очолює проєкт Олександр Чекалкін, в минулому керівник сервісної мережі ГК “АІС”.

На український шинний ринок виходить новий глобальний гравець

Переваги для кінцевого споживача

По-перше, це якісні шини та шинний сервіс. Автовласник отримує весь спектр шин (для будь-яких транспортних засобів) та послуг шинного сервісу (шиномонтаж, балансування, ремонт, розвал-сходження). Також в точці обслуговування автовласник може придбати автозапчастини та послуги експрес сервісу: заміна олив, гальмівних колодок і дисків, амортизаторів, акумуляторів, обслуговування кондиціонерів та інше.

В кінцевому результаті споживач отримує комфортні ціни, якісний та оперативний сервіс. Буква «S» в назві символізує service, security & smiles (сервіс, безпеку і посмішки). Тож спеціалісти мережі Point S завжди з посмішкою, надають широкий спектр послуг і гарантують якісний сервіс та безпечну експлуатацію автомобіля.

Бонуси для учасників мережі

Учасникам мережі Point S не потрібно створювати свою модель бізнесу, інвестувати в розробку і просування свого бренду, вести переговори з постачальниками. Все це вже зроблено. У їх розпорядженні накопичені за 50 років: експертність, кращі практики, знання та досвід, репутація серед партнерів та клієнтів, ноу-хау та стандарти. Окрема перевага - власна торговельна марка шин Point S, вироблених в ЄС, що ексклюзивно продається тільки в мережі Point S. Її доступна ціна та висока якість зробила продукт найбільш популярним серед клієнтів мережі.

І все це з мінімумом обмежень. Повна свобода у виборі асортименту, брендів і постачальників. Жодних вимог щодо мінімального обсягу продажів. Різноманітність форматів точки продажів та можливість використання своєї торгової марки поряд з Point S.

Від виробників шин, автозапчастин та сервісного обладнання всі учасники отримують спеціальні умови, прямі контракти та програми підтримки. А в часи, коли маржинальність постійно знижується, отримати більш вигідні умови на закупівлю шин та автозапчастин стає величезною конкурентною перевагою.

Середній строк окупності проєкту - 1 рік. Для повністю нових точок продажів, яким потрібно закупити сервісне обладнання, лише економія на цьому може окупити вартість франшизи.

Це лише неповний та не дуже детальний перелік всього, що може надати бізнесу участь в проєкті Point S. Більше про це - читайте в наших наступних релізах. Ми будемо слідкувати за розвитком мережі та повідомляти вам деталі.

   Похожие материалы (по тегу)


Comments
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Вход

Запомнить меня